arif v 216

1 /
mechulio trepunti mechulio trepunti
cem yılmaz ın zamanında büyük ilgi görmüş gora ve arog filmindeki arif karakterinin 216 ile birlikte olan yeni maceralarını izleyeceğimiz yeni filminin ismidir.kendisinin twitter ve instagram hesabında duyurduğu bu filmin oyuncu kadrosunda ise ozan güven,özge özberk,özkan uğur bulunuyor.filmin 2017 sonu veyahut 2018 başında vizyona girmesi beklenmektedir.
asteria asteria
cem yılmaz'ın merakla beklenen filmi.
tek kötü yanı 2018 yılında vizyona girecek olması. 2018'de vizyona girecek olması bendeki beklentiyi 2 kat arttırdı. fazlasıyla güzel olacağından şüphem yok.
scott the dick scott the dick
malum 26 saniyelik kesitte erşan kuneri karakterini beğenemediğim film. ses tonlaması logar'a benzemiş. yahu bizim bildiğimiz kuneri daha atik ve ses tonu daha ince.

bu film epic fail olabilir derim, vaziyet alın. cem ustam zamanında çok güldürdün de artık olmuyor sanki, sen biraz daha komedi dışı alanlara yönel oyunculuğun da iyi...
vliegende nederlander vliegende nederlander
cem yılmaz'ın 100 kilo olması dışında pek sorun olmayan tanıtımlar. 100 kilo olması yüzünden erşan kuneri de, arif ışık da iyice şişmiş halde.

neyse, 1980'de gördüğümüz erşan kuneri'yi bu kez, erotik film sektörüne atılmadan önceki haliyle 1970'lerde göreceğiz muhtemelen. elindeki creme 21 ve arkadaki tarkan gümüş eyer filmi 1970'lerin eseri. çağlar çorumlu'nun zeki müren'i ise biraz ağır kalmış. daha ağdalı bir türkçe ve diksiyon olmalıymış.

merakla bekliyoruz.
scott the dick scott the dick
2 kısa sahne daha yayınlamışlar. twitter kanalından bakabilirsiniz. ben bunları hiç beğenmedim arkadaş. bayağı bayağı espriler. gora gibi, arog gibi bir şey bekliyoruz ama bildiğin aile filmi yapmışlar galiba. pek yakında filminin çakması gibi olmuş.
a good day to die a good day to die
arçelik ürünlerinin gözümüze sokulduğu bir film olacak. kısa videolar gibiyse film olmamış gibi duruyor. tabiki diğer filmler gibi tüm esprileri fragmanlara taşımak istememiş gibi olabilirlerde.
a dreaming beauty a dreaming beauty
fragman beklentiyi o derece düşürdü ki, artık ne gelse izler, beğenir ve tavsiye ederim...

tuhaf olan: beğenilmezse birtakım cem yılmaz bekçileri çıkacak ve aslında ''komedi filmi'' olmadığından, cem yılmaz oynuyor diye gülme beklentisine girmenin sanatsal açıdan facia oluşundan bahsedecek.

beğenilirse de, komedi sektöründe zaten rakipsiz olduğu gibi bilindik şeyler söylenecek falan. asıl sorun burada başlıyor işte. türk sinemasının özellikle komedi dalında bu derece zayıf kalmış olması, çıkarılan her vasat bir filmi iyi film gibi lanse ettiriyor. sonuç da bu işte. kendi yükselttiği çıtanın altında kendi eziliyor.
1 /