artı bir

goku goku
yeni yıla 5 kala zirvesine sanırım ucurtma tarafından getirilen adama hitap şeklimiz.
sanırım adı sametti ama bu kişilik bi aralar gaza gelip sözlüğü başına yıkıcam senin dedi sonra zaten damga bastım adama.
neyse artı bir bundan sonra getirilen bir obje olarak görülen samettir.
lord andurien lord andurien
zirveye gelirken ucurtmayla geyiğini yaptığımız, "olum herkes sana artı bir diyecek" diye kızdırdığımız, zirvenin sonlarında herkesin artı bir diye hitap ettiği, adı samet olmayan yeni sözlük efsanesi. pastaciyi tanıyor olması sebebiyle gaza gelen, önce gokuya, ardından abartıp wondrousa "attıracam seni bu sözlükten" diyen, popülaritesi kendisini zirveye getirmiş olan ucurtmayı geçmiş olan şahsiyet. kendisinden artı bir diye nick alması beklenmektedir.
artı bir artı bir
adı kesinlikle samet olmayan,baskılara dayanamayarak bu takma adı almış ve ayrıca artı bir geyiğini başkalarına mal etme çabalarını esefle kınayan kişi.bir de pek övünülesi birşey olmayan zirvedeki damgalama olayını da gene kendisi başlatmıştır.
(bkz: attırırım hepinizi )
pastaci pastaci
lisede 5 sene aynı sınıfta okudum bu adamla. bi karşılıklı basketbol oynadığımızı hatırlarım bi de hocalara dellenmesini.*
yeni yıla 5 kala zirvesinin celebritysi olup itü sözlüğe adımını atan lise arkadaşıma kanatlanmayacağı günler diliyorum.
ille de (bkz: atarım hepinizi)
yersizespri yersizespri
cumartesi günleri artık yekta kopan'ı görmemizi sağlayacak kanal. programı da kültür sanat açısından oldukça keyifli. sonuçta yekta kopan.

an itibariyle konuk murathan mungan.
benkendimveben benkendimveben
birde haber portali varki cumhurbaşkanliği anketi yapmişlar ve şimdilik emine ülker tarhan önde gidiyor he en büyük rakibi ise yilmaz vural ! şaka değil la gidin bakin isterseniz.