arya stark

1 /
alternatif maliyet alternatif maliyet
catelyn ve eddard stark'ın kızı; ablası sansa stark'ın tam bi denyo olması sebebiyle, hayatı onunkine benzemesin diye çabalayan, maisie williams tarafından canlandırılan game of thrones karakteri. tüm dikkafalılığını, atarlarını falan bıraktım, sırf babası ned'le olan diyaloğu bile onu izlemek için yeterli bi sebep. hatta gelsin benim kızım olsun, valla bak.
morado morado
sansa stark'a en güzel ayarları veren, yaşı küçük, işlevi büyük game of thrones karakteri. tam anlamıyla babasının kızı. kılıcıyla şov yapacağı günleri iple çekiyorum.
hilde hilde
hık demiş mila kunis'in burnundan düşmüştür. mila kunis'in kendisi bile çocukluğunda bu kadar benzemiyordur bence yetişkin haline. jahsjas. tip olsun, karakter olsun, leziz.

ayrıca, karakteri canlandıran kızcağızın adı arya stark'a yönlendirilmiş. jaaahdgad bizdeki karakterle oyuncuyu bir sanma olgusu sözlüklere kadar inmiş.
celebrimbor celebrimbor
natalie portman'la ilk olarak star wars serisinde tanışmıştım, orada da belliydi dünya çapında bir oyuncu olacağı, ama sonrasında leon'u izlediğimde adam olacak çocuk lafı gelmişti aklıma, yani belliymiş natalie portman'ın nasıl bir potansiyelde olduğu ki günümüzde geldiği nokta da aşikar.

şimdi ise aynısını maisie williams için düşünüyorum. mimiklerini, bedenini ve sesini gayet iyi kullanabiliyor ve çok da tatlı maşallah. kedi canını onun. ha dur o adnan hoca'ydı.

bu kızımızın da ileride çok büyük yerlere geleceği kanısındayım. şimdi dutluk olan bu başlık ileride çok değerlenebilir. o yüzden parselleyeyim dedim.
hilde hilde
ikinci sezonda nasıl olacak merak eden varsa mini bir röportajı var yeni 'bastard' görünümüyle:
özlemişim keratayı. saçlarını karıştırasım geldi.
1 /