aşık olduğu kadını başka kadınla karıstırmak

classboy classboy
tam iki yıl önceydi x mekanında bir kadınla 8 saniye mal gibi göz göze kilitlenmiştik. daha sonra ben bu kadını kaybettim. bildiğiniz metrobüs aşkları gibi.
yüz hatları gözlerimde bir siliniyor bir beliriyor derken okulda bir kadını ona benzettim , sandım . kendimi inandırdım.

o kadının sosyal medya hesaplarını takip ediyorum tabi. her paylasimindan anlam çıkarmaya çalışıyorum. kadın yeğenin fotoğrafını atmış ben akraba olabilme ihtimalini araştırıyorum, benimde bir yeğenim var öyleyse bir ortak yanımız var diye seviniyorum.

neyse aradan zaman geçti ben bu kadini gördüğümde gözlerinin içine derin derin bakıyorum ( mal gibi ) . bu da mecburen ( ayıp olmasın diye :d) bana karşılık veriyor .ben bi sevindim yine . aradan biraz zaman daha geçti , bende hastalıklar baş gösterdi acilsam mi diye düşünüyordum bunu düşünmemin sebebi önceki gün bana gulmesiydi .

kendimi şartladım , cepheden çıkacak er gibi , ama öyle bir heyecanlıyım ki kalbim eriyip paçalarımdan akacak , beynim kaynıyor kapağı düşecek. boğazım kuruyor felaket bir durumdayım.
neyse ortama geldim kızı gördüm tam merhaba diyecektim ki diğer arkadaşlarına aptal dedi . onlara demedi bana dedi.