aşk bodrumda yaşanıyor güzelim

sevgilikatili sevgilikatili
bodrumda aşk yaşayamayan fakirlere selam olsun adsasdhsa şaka bi yana bülent serttaşın kro ötesi bi şarkısı ama yine de bi şans verin derim size.
buyrun bu da linki:


edit: böyle bi hani serdar ortaç şarkısı gibi olmuş sözler anlaşılmıyor ama akılda kalıcı.
harici gazelhan harici gazelhan
üper toto 2. lig kırmızı grup takımlarından tarsus idmanyurdu ile amedspor arasında oynanan lig müsabakasında cizre bodrumlarında katledilen yaklaşık 200 kişiye atfen özel harekatçıların duvarlara yazdığı alçaklığın pankartlaştırılmasıdır.

utanç pankartı tarsus idman yurdu-amedspor maçında da açıldı - evrensel.net süper toto 2. lig kırmızı grup takımlarından tarsus idmanyurdu ile amedspor takımları arasında oynanan lig müsabakası ırkçı gösterilere sahne oldu. evrensel.net
seniburdakimseduyamazbebek seniburdakimseduyamazbebek
sabah iç sesimin beni söyleyerek uyandırdığı şarkı. öyle barlarda bir cumartesi akşamı da geçirmedim ama nerden dolandı ne oldu gece anlamadım. bak o giriş müziği hala beynimde yankılanıyor. illa gidip bodrumda aşk mı yaşayalım. lan?
protest sanayici protest sanayici
dört harfliler için çok güzel anıları olan pankarttır. açanın da yapanın da düşünenin de emeğine sağlık.

bir de yukarıdaki bir arkadaş "katledildi" falan demiş. katledildi öyle mi? pkk'lılar katledildi?
yani sen pkk'lısın. peki.
pesimistsem sana ne pesimistsem sana ne
cizre de 60 teröristin bodrumda sıkışması ve orada öldürülmesi üzerine polis özel harekat timlerinin duvara yazdığı anlamlı yazıdır.

terör seviciler memnun olmayıp 200 masum sivil demeye kalksa da o kadar sivil in orada ne işi olduğuna açıklama gelmemektedir.
yahudicowboy yahudicowboy
işine geldiği zaman siyaseti başka alanlara çok güzel karıştıran yurdum insanının iradesidir. şöyle ki; aman vurmayın ne kürt sevicisi ne de tatlı su solcusuyum sadece bir garip insanım ve insandan yanayım... neyse mevzu vatan millet sakarya olunca nazım' ın şiirinde bahsettiği gibi gocuklu celep kaldırınca sopasını sürüye katılıverirsin misali siyaseti müziğe, eğlence programlarına, futbola vs. tüm alanlara karıştırabilen yurdum insanının mevcut iktidarın yahut hakim otoritenin herhangi bir faaliyetini eleştirmemesiyle doğru orantılı samimiyetsizliğinin göstergesidir. keşke görüşlerinizi her zaman ve her ortamda dile getirebilen topluluklar olabilseniz, yığın olmasanız keşke... keşke ulan keşke!
fark ettim fark ettim
değişik arkadaş ortamlarında (her tarz insan vardı, rast gele örnekleme yaptım) bu şarkının nakaratını mırıldandım ve belli bir süre sonra gruptaki birçok kişi nakaratı girişini söylemekteydi.

ilginç bir durum. hatta bu giriyi okuduktan sonra kendi kendineze bir şey yaparken "aşk bodrum'da yaşanıyor güzelim/bodrum bana ben bodruma özelim" mırıldanabilirsiniz.
francesca francesca
sabahtan beri mırıldandığım şarkı..
görevli sabah sığınakları temizlediğinde prezervatif bulmuş ve kapıları kilitli tutma konusunda herkesi uyardı. o andan beri pis bir sırıtmayla bu şarkıyı söylüyorum...
aşk bodrum'da yaşanıyor güzelimmmmm