aşkın iğrençleştiği an

2 /
belbereth belbereth
her yerde , her daim öpüşen çiftler, hepsinden tiksiniyorum, sosyalleşmek için bir ortama girmişsin 15-20 kişi oturup sohbet ediyorsun, bu malum şahıslar bir kelime ile muhabbete dahil olup sonrasında sürekli bir öpüş kokuş içinde..
iki cümle kuramayacak kadar zor durumdaysanız herkes 10tl çıksa köşedeki otelden size bir oda tutarız demek isteyip diyemiyor insan..

sevgili öpüşken arkadaşlar naçizane önerim olarak,

toplum içine karışmadan önce bu zor durumu ortadan kaldıracak bir mekan bulup, meramınızı giderip öyle sosyalleşebilirsiniz, kimseyi sizin tiksinç çiftleşme öncesi hareketlerinize maruz bırakmayın.

saygılar.
denizin anası denizin anası
ilişkinin bitmek üzere olduğu zamanlarda sarfedilen sözlerdir.senin için şunu yaptim bunu yaptim,şunu aldim bunu aldim.yapilan güzellikler,fedakarliklar bir anda alaşaği edilir ya hani;iğrençtir bu kadar düşen şahsiyet ve başa kakmalari
tuzukuruhahahi tuzukuruhahahi
böyle seni seninle aldatıyor ya hani kafasında oluşturduğu insanla, kendini kendisiyle aldatıyor ya aslında hiç olmadığı insanla. sen sen değilsin, o, o değil böyle yalan dolanın tillahını yaşatıyorlar sana, işte ben bunu hazmedemiyorum.
lö şuhane lö şuhane
kesinlikle öpüşmenin hadsizleştiği anlar değildir. katılmıyorum buna; insan istediği an sevgisini zerk etmeli karşi tarafa. elalem ne der'lere aldıracak insanlar, karısını/sevgilisini sokak ortasında tekme tokat döven insanlar olmalı.

sevgi beni irrite etmiyor. ve evet aşırısı bile etmiyor. aksine gülümsetiyor, iyi hissettiriyor. pozitif enerjileri geçiyor bana.

gelelim iğrençleşen aşk adlı çalışmamıza:
menfaat, suistimal, rant, maddeten sağlanan olanaklara biat.
aşk soyut bir işkencedir. kalbin en zevk aldığı işkencelerden. fakat işin içine somut suistimaller girdiğinde kişinin kontrolünü sağlayicı muktedir beyindir. mekanın sahibi beyin geldiğinde ise böyle bir aşk'ın yaşama şansı düşüktür.
alice abernathy alice abernathy
ilişkinin sonuna doğru çiftlerin birbirine verdikleri malum rapordur. sen benim kıymetimi bilemedin al sana tadında olur ve insanların ne denli gerekçe geliştirmeye ve gerekçeli davranmaya meyilli hesaplı varlıklar olduğunu gösterir. pek bir samimiyetsiz duran, aslında son derece gereksiz uzatmaların oynandığı bir ortam yaratır.
kızıl kurt kızıl kurt
mutualizmden uzaklaşıp salt bencilliğin devreye girdiği her türlü durumlardır.

çıkar ilişkisinin nüfuz ettiği hiçbir şey uzun ömürlü olmuyor.
doyen isg doyen isg
arabanın tekerleri çamura batmış, patnaj yapıyor çıkamıyor.
hala gaza basıyorsun.
her taraf çamur olur,
motor bağırır hararet yapar, contalar yanar.

güzel güzel, in yürü git, işte...

sakin ol akıllı davran.
2 /