aslan burcu kadını

1 /
game insane game insane
genel kültüre çok önem verirler, otoriterdirler, tatlı yiyecekleri çok severler fakat fazla yiyemezler*, konuşurken bölünmeyi kesinlikle sevmezler, yeni bir elbise alırken güzel durdumu sorusuna sırf güzel cevabı verirseniz beğenmezler; şahane, harika, muhteşem oldun gözlerimi senden alamıyom demeniz gerekir, falan...
hell guardian hell guardian
ne kadar büyürlerse büyüsünler bazen küük bir kız ( yada oyun isteyen kedi gibi) basit ve masum eğlencelerle hem kendilerini hem etraflarını eğlendirirler.
bu özelliklerinin iyiliği kadar, at gözlüklü karakterleri ve zorbalıkları bir o kadar kötüdür.
perileyn perileyn
en zirvede olmak için çabalarlar. sıradan işler ilgilerini çekmez. gerek dikkat çekmek için gerekse kendini tatmin etmek için çevrelerindeki insanlardan farklı olmaya çalışırlar. aslında bu duygularıyla bile farklıdırlar. eğlenceye düşkündürler. eğlence hayatı için bir çok şeyden vazgeçebilirler. her ne kadar duyguları onlar için çok önemli olsa da aynı zamanda mantıklarıyla hareket ederler. duygularına kapılıp gitmezler. gerektiği yerde gerektiği zaman kendisini üzen olay veya kişileri hayatlarından bir anda silip atarlar.
sevgilisinin yanında rahat olmalıdır. eğer hareketleri kısıtlanır, konuşurken dinlenilmediğini anlarsa işte o zaman tam bir aslan gibi kükreyebilir. *
tebetha tebetha
bazen despot ve kırıcı olsa da etrafındakiler onun kendilerini koşulsuz ve çok derinden sevdiğini bildikleri için ses çıkarmazlar.

bu burç böyledir,salak değildir ama içi her zaman saf kalır,saftır,kin olgusuyla yakından uzaktan alakaları yoktur.

mükemmel bir dosttur.

gurur olaylarının pokunu çıkarmıştır.bu da salaklığıdır.

bir erkek ya aslan kadınına göredir,ya değildir.ortası yoktur.genel olarak onları etkileyen tipler bellidir.her zaman en güçlüyü ve en güven veren erkeği aradığı görülmüştür.

çocuksu bir neşesi vardır,pozitiftir.

çok dişi de olur çok masum da.esprilidir,hayata gülmeyi sever,kendiyle dalga geçer.

uyum onlar için çok önemlidir.hır gür sevmezler,her şey rayında gitsin isterler.bu yüzden çok toleranslıdırlar.bir sürü insanı,hatta sevgililerinin saçmalıklarını bile çekerler ama bu bir yere kadardır ve kendilerinin gerçekten verici ve iyi kalpli bir insan olduğunu düşündüklerinden olsa gerek bu tolerans sömürülürse çok fena kızarlar.bir daha yüzünüze bakmayacak kadar üzülebilirler.çok cesurdur,damar kararlar alabilir.

konuşmasının bölünmesi veya konuşurken dinlenmediğini anlaması ilginç bir şekilde bu kadınların çoğunda ani sinir krizlerine neden olmaktadır.çok acaip.

referans noktaları:hödö teyze,öbür teyze,kadim dostum,arkadaş,bir arkadaş daha,ananemin ahretlii,şahsım.
tırtıklı cips tırtıklı cips
inatçıdırlar. çok duygusaldırlar. saçlarıyla ilgili takıntıları vardır ve saçlarına dokunulmasından hiç hoşlanmazlar. aşık olunca fazla sahiplendikleri için olsa gerek çekilmez olurlar. bide güzel kadınlar bu burçtan çıkar. nerdenmi biliyorum, kendimden biliyorum tabii ki.
olahabeoy olahabeoy
bir ikizler burcu erkeği olarak geçen gün eline dokundum "napıyosun lan sen" diye çıkıştı. "napıyorum?" dedim. "yeni oje sürdüm sıçtın ağzına" dedi. özür diledim. oje sürünce ellerine dokunulmasına uyuz olur yani açıkçası aslan burcu kadınları. bi de sabah jöle sürmüş dikmiş saçları. elledim kirpi gibiydi. bu şekilde gider özellikleri.

edit: yukarda bir yerde buna benzer bir giri vardı silinmiş. nasib
azman azman
her şeyi harika yapabilen ama verilen gaz, herşeyi en iyi yapabildiğine inancı yüzünden çok hayal kırıklıklarına uğrarlar. bu kadına yanaşmak içn temkinli olmak gerekir zira genelde ne istediklerini bilirler, sizden talep ettikleri çoğunluk maddi değil manevidir. yeterince ilgi gösteremeyecek, aldatmayı düşünecek, ona kendini iyi hissettiremeyecekseniz hiç bir ilişkiye başlamayın derim. çünkü ne istediklerini bilirler, hep karşısındaki için bir ve tek olmaktır tüm arzuları. bu yüzden aldatılmaya gelemezler. ve bu yüzden sürekli ilgi isterler. karşılarındaki adam da artı bir değer koyamayacaksa ilişkiye çok uzatmasın çünkü çoğu aslan kadını tek başına ayakta durmayı bilir ve arkasına bile bakmadan yürüyüp gitmekten de korkmazlar.
1 /