atılan mesaja cevap vermeyen sözlük yazarları

1 /
sir psycho sexy sir psycho sexy
ayıp eden yazarlardır ben genelde kimseye meşaz atmam bi kere bilgilendirici bi meşaz atayım dedim 2 hafta oldu cevap gelmedi nickini verip kendisini rencide etmek de istemiyorum büyüklük bende kalsın len amk aynen.
9
polia polia
kimi zaman ben.

daha önce hiç tanımadığım, herhangi bir konuda konuşmadığım birisi tarafından tanışıyormuşcasına atılan sadece "selam" ya da "naber?" gibi hemen senli benli laubali, yürüme ve taciz mesajlarına asla cevap vermem prensip olarak.

bu, ya sözlüğe üye olup yazabilecek kadar zekanız var ama herhangi bir giriye yorum yapıp sohbet açacak kadar zeki olmadığınızı ya da sözlükte kadın olduğunu anladığınız her kadına böyle ya düşerse diye mesaj atarak yürüyen tembel yavşak bir tip olduğunuzu gösterir. yürüyün yürüyün de bari az akıllı olun. merhabadan sonra güzel bir soru sorun ki cevap alasınız!
5
çünkü her şey biter çünkü her şey biter
insanların kendilerini bulunmaz hint kumaşı zannetmesinin can sıkıcı boyutu.
mesaj atmak nasıl şahsi bir kararsa geri dönüp dönmemek de kişinin kararıdır.
15 yaşında değilseniz bunu saygısızlık olarak nitelendirmeyin, komik duruyor.
a sami bayraklı a sami bayraklı
erkeklerden gelen mesajlara cevap vermeyerek dahilim buraya.

üniversite yerleştirme sonuçları açıklandı, bölüm yerleşen isimleri falan yayınladı liste halinde. 140 kişi var. oturdum tek tek saydım ben bu isimleri. 14 tane kız vardı 2 deniz 1 bilge vardı bu isimlerin arasında. tamamen iyi niyetimle bunları da kız diye saydım ben %10 yapsın bari diye. bölüme başlayınca fark ettim ki 1 deniz ve bilge erkekmiş.

yıllarca o bölümü oku, git sonra toz toprak arasında, yağmur çamur içinde, gün görmeyen tünellerde, bok dolu boruların üstünde, ustaların çatallarını karşına alıp çalış sonra sözlükte dingil bi erkek gelip mesaj atsın. yok öyle agaa. ben de mundar yiyemiyorum yaağni kusura bakmayın. bırakın da cevap vermiyim.
812 superfast 812 superfast
benim bu. cevap vermem. sozlukte konuştuğum 3-5 yazar var hepsine de ben atmisimdir ilk mesajı zaten.

vermeme sebebim ise ilgimi cekmemeleri. yapacak bir şey yok. o kadwr mesaj arasından sanırım geri dondugum mesaj sayısı ikiyi geçmez. bunlar normal şeyler de entryi yazmamın sebebi farklı;

bazı ezikler mesajina cevap alamayınca düşman kesiliyor. seri eksiye dayaniyorlar, nick altıma yazılan kötü şeyleri ki genelde kötü yazıyorlar onları seri artilayip seviniyorlar, onlarla arkadaş oluyorlar falan.

olm çok komik lan cjekcjekfie. sefilliginiz beni güldürüyor.
diken diken
zevzeklik olsun diye yazana cevap vermemek normal. yavşayana yazmamak zaaten normal. küfürlü yazana da cevap vermemek normal olmasa da tercih meselesi saygı duyulur.

ama girisini favoriye eklediğiniz yazar nezaket icabı size tek kelimelik bi teşekkür mesajı gönderdiğinde keşke bi taraflarınız havaya kalkmasa da siz de keşke aynı nezaketi gösterebilseniz. güzel olurdu yani. medeniyet bunu gerektiriyo çünkü.
sözü özüdür insanın sözü özüdür insanın
genellemeye müsait bir mevzu değil elbet. fakat nazarımızda kıymetli bir yere sahip olduğu için insanlık namına bayramını tebrik ettiğimiz, gördüğü halde cevap yazmamayı bir marifet bilen mütekebbir şahsiyetleri gördü bu mahzun gözlerim.

adetim değildir öyle sert kelamlar etmek ama...

kainatta en kıymetli şey sevgidir, sevgiden fakir insan da çöplüktür!

göle maya çalarsınız tutar belki ama ihtiras, kendini beğenmişlik, tepeden bakmacılığın olduğu bir yürekte sevgi yeşermez, kurak bir çöl gibi çürümeye yüz tutar.

hulasası her mesaja verilecek bir cevabım var. hüsni kelam edilirse aynıyla mukabele eder mutlu olurum, eleştiri ve sitem gelirse de son harfine kadar okur, muhasebemi yapar saygıyla karşılarım. ve en önemlisi nihayetler, bitişlerdir... acı bir söz dahi işitsem cevabım hep bir hüsni kelam ile bitmek zorundadır. cevap veremeyecek durumdaysam hiç tıklamam iletiye ki okundu bilgisinin muhataba ulaşması ve cevap verilmemesi nezakete muhalefettir.

küçücük bir mevzu amma da detaylandı değil mi? ne yapalım insan olmak zor iş!
5
renklipanda renklipanda
normal bir diyaloğun devam ettiği sırada yapıyorsa, benim için telefonu suratınıza kapatan insanla aynı saygısızlık derecesindedir. bırakın egosunu tatmin etsin, siz kendi kalitenizi bozmayın. bu kişiye bin kişi de methiye düzse benim için hiçtir.
1 /