audi a1

fromcyprus fromcyprus
audi'nin yakın zamanda satışına başlanan küçük sınıf modeli. 1.2 lt 86 hp tfsi, 1.4 lt 122 hp tfsi benzinli ve 1.6 lt 90 hp ile 1.6 lt 105 hp dizel motor seçeneklerine sahip a1 3 kapılı karosere ve son derece agresif ön tasarıma sahip.
obsession obsession
start-stop özelliğinin var oluşu, bekleme halindeyken frenden ayağınızı çekene kadar stop halinde duruşu aracın az yakmasına imkan vermiş sanırım akıllarda kalacak mini cooper's kartını buradan peydahlamaya çalışmışlar.

mini cooper's (1.6 184hp) iken a1 (1.4 tfsi 185 hp)..

fiyat konusunda ise cooper's ile aralarında sadece 4 bin tl var ki 63 bin tl vericek ve gündelik kullanım imajı veren a1 alıcağıma, fiyat ve performans dengesini zihnimde kurarak cooper's almayı tercih ederim.

kimseyi inciltmeyen, sevimli mi sevimli şekilde durup albenilitesi var olan çizgilerinle etrafa gülücükler dağıtabilirsin ama o fiyatla bu ambalaj alınmaz böcek.
warlock warlock
insanın insandan başka şeylere de aşık olabileceğini bana öğretmiş über-maschine.
ilk zamanlar benim için lise aşkı gibiydi nissan micra mesela, sonrasında bunun bir gençlik hevesi olduğunu anlarken ilk ve asla unutmayacağım aşkım olan mini cooper...ardından gelen, yeni bir heyecan gibi olan ama asla mini kadar olamayacak (ve beyoğlu polislerine sakız gibi dağıtıldıktan sonra soğuduğum) nissan juke...ve sonra, bir öğleden sonra şirketin önünde görüp gözlerimi ayıramadığım a1...
şu an tüm planlarımı gözden geçirerek buna nasıl sahip olabilirim diye hayaller kurmaktayım, bıraktım çalışmayı falan.
fromcyprus fromcyprus
22.185 euro'luk giriş fiyatıyla (1.2 lt 86 hp tfsi) oha dedirtmiş otomobil. ha çok şıktır, kırmızısı şahanedir eminim yakıt/performans oranı da başarılıdır bunlara lafım olmaz, lakin opsiyonel donanımlarla ulaşacağı fiyat ürkütücü. a3 almak daha mantıklı gibi.
formosus formosus
çoğu kişinin laf attığı fakat neden laf attığını anlayamadığım araba.
kedi ulaşamadığı ciğere mundar dediğinden mi yoksa arabadan anladıklarından mı??
eğer onlar arabadan anlıyorsa önündeki amblem olduğu sürece el arabası dahi alınması gerekmez mi?