avuç içinden öpmek

1 /
sigara boregi sigara boregi
koklayarak öpmenin bir üst leveli. hem koklamak var işin içinde hem de eli yüzde gezdirmek. aşkın işaretidir. az çakalca bir hareket değil.

tabii sevgiliye uygulanırsa daha olumlu sonuçlar verecektir. yoksa pek de doğru bir hareket değil. bu durumlara şu daha uygun: (bkz: avcunu yalamak)
es es es es
öncelikle bu öpme temalı başlıkları açan puştları rahmetle andığımı belirtmek istiyorum. kardişim öpebilen var, öpemeyen var ayıp oluyor..

velhasıl, konuya gelecek olursak: benim bildiğim kadarıyla, hacdan gelenlerin avuç içi öpülürmüş. kutsal yerlere dokundu diye. sevabına ortak olunuyormuş böylece. ha ama emin değilim tabi. dincilerin uydurması da olabilir. amma lakin ki şöyle de bir şey yaşadım. babamın babası olan dedem hacdan döndüğünde anneme elini içten öptürmemişti. "sen üstünü öp" dedi kadına. sevabına ortak olmasın diye dediydi annem. gelin kısmı işte, her yerde sevilmiyor..
purgatory witch purgatory witch
insan gerçekten sevdiğini avucundan öper.

koklaya koklaya avcunun içini öpünce eski sevgilim demişti bunu. ardından da hayran hayran öpmüştü dudaklarımdan. yalancı hıyar. *
bismillahirahmanirahimof bismillahirahmanirahimof
- peki ama niye avuç içi?

+ bir insanı tanımanın en güzel yoludur avuçiçleri. kokun da, hislerin de, hissettiklerin de avuç içlerinde başlar çünkü. öpülmez mi? veda ederken dahi birine avuç içlerini sallayarak gösteriyorsun!
hediye çeki hediye çeki
bir anne yada baba candan öper avuç içinden, bir de gözlerine baktığı sevdiğinin avuç içlerine sığmak isteyen sevgili öper avuç içinden.
peccatoris peccatoris
kadınların duygusal acıdan fazlasıyla zevk almasını sağladığı göz önüne alındığın da tüm erkeklerin sevgililerine yapması mantıklı olan eylem. üçüz bir hediye gibi düşünülebilir. erkek açışından pek bir anlamı yoktur. yapın gitsin.
karyatid karyatid
tam da sevdiğin senin yanaklarını avuç içlerine almaya kalktığında yaptığında tadı güzel olur bu eylemin. hatta biraz izin verin, yüzünüzü ellerinin arasına alsın, yanakları, yüzü okşasın sonrasında o elleri oradan çekerken koklayarak yapışın o avuç içlerine. sonrası iyilik güzellik zaten.
failimeful failimeful
eli öpülmeye yeltenilen büyüğün izin vermeyerek yanaktan öpmeye kalkışması sırasında yapılan eylem.çok daha samimi daha sıcak.nenemden biliyorum.
1 /