babanızın hiç sevmediğiniz özellikleri

1 /
sessiz soylesi sessiz soylesi
dışarıya karşı aşırı derecede soğuk olması. bir insanı sevmediyse ve zorunlu bir şekilde aynı ortamda bulunuyorsa kesinlikle ona somurtarak bakar ve her sorusuna sinirli bir şekilde ters cevap verir.

gerçi genel olarak ters cevap verir ben daha hiç evet dediğini duymadım. bir şey istiyorsanız, bir şey yapacaksanız ve akıl danışıyorsanız, hatta ve hatta bir şey öğrendiyseniz ve ona anlatıyorsanız alacağınız ilk cevap şudur:

- hayır. olmaz öyle şey, hem sen boş ver.
+ peki neden olmaz?
- olmaz da ondan.
+ yahu baba yine başladın. bir mantıklı açıklaması var ki olmaz diyorsun.
- olmaz oğlum işte.
libertafaryan libertafaryan
umursaması gereken konulardaki umarsızlığı, umursamaması gereken konuları ciddiye alması. çok fazla babama çektim amk. bir bakıma kendimde sevmediğim huylar da bunlar diyebilirim.
meftuh meftuh
ela gözleri. çıkar şu lensleri artık, diyorum. ne lensi lan eşşek herif?, diyor. dünyadaki tüm ela gözler lens değil mi?, diyorum. evladım sen aşık olma bokunu çıkarıyorsun, diyor. eh madem öyle benim gözlerim neden ela değil?, diyorum. onu anana soracaksın, diyor.
mortissaa mortissaa
sinirli bi adam olması dışında yoktur sevmediğim özelliği. kimsenin beğenmediği huylarıyla bile başımın üzerinde yeri vardır. gerekirse başımda da taşırım. öyle seviyorum canım babamı. kötü ve sevilmeyecek huyu yok mu sanki? saymaya aramaya kalksam bir sürü çıkar. ama ben babamda kötü özellikleri görmemem gerektiğini uzun süreli küslüğümüzün sonunda, 18i doldurduğum gün, yani barıştığımız gün anladım. zaman öyle çabuk geçiyor ki, o küs geçirdiğimiz günler ömrümüzden çoktan eksildi. babamla geçireceğim vakitten eksildi. ne gerek var kötüyü aramaya, bulmaya? olduğu gibi kabullenin. içinizden sevgi geliyorsa, aktarın. sevmeyip beğenmeyecek huy bulmak çok kolay. ama dünyaya bildiğim kadarıyla bir kere geliyoruz, onu da iyiyi arayıp bularak geçirelim. boşverin
psikopatpapatya psikopatpapatya
bak şimdi ya başlık bana yaz diye bas bas bağırıyor. üzgünse agresif oluyor bu konuda ben de ona benziyorum inkar etmiyorum. adam ta ta ta anlatmayınca farklı şekiller de dışavurum yapıyor.
bi de sorumsuz ki neyse ki bu konuda kendisine çekmemişim.
1 /