baby yoda

1 /
bitli piyade bitli piyade
star wars evrenindeki en minnak yaratık. evet evet bana minnak kelimesini kullandırabilen bir minnoş. her sahnesinde ayrı bir keyif veriyor kerata.
mgun mgun
gremlin'i almışlar, pazarda satılan boyalı civcivler gibi yeşile boyamışlar hooop olmuş sana baby yoda hepsi bu...

oyuna gelmeyin!

götler!
sychtianarch sychtianarch
dizinin 3. bölümünde imparatorluğun artık var olmadığı belirtiliyor. evet bir kaç trooper görüyoruz, o kadar. eğer imparatorluk devam etse, o gezegen zaten yok edilirdi. dizinin zaman diliminden bahsetmiştim. bu veled büyük ihtimalle yoda'nın çocuğu. pij 50 yaşında olduğuna göre yoda ölmeden yıllar önce yapmış olmalı. imparatorluktan arda kalan bir grup isyancı bu çocuğun yeteneğini bildiğinden ele geçirmek istemiş olabilir. ihtimallerden biri sith'lere vermek ama, çocuğun öldürülüp öldürülmemesi üzerine doktorla trooper'ların komutanı tartışıyorlar. belki komutan ve onun üstleri piçozu incelemek ve yeneteğini kopyalamanın bir yolunu arıyor olabilirler.


clitor eastwood clitor eastwood
artık dünyamızın gündeminde kaos hakim, psikolojik ve gayrinizami harp alttan alttan hüküm süredursun, en rahat ve yaşanabilir ülkelerin vatandaşlarında bile huzursuzluk var. insanlar artık geceleri o kadar da rahat uyuyamıyor, gerginlik her yerde.

bu yüzden böyle tatlış, sevimli, kiyüt şeylere ilgi gösteriyorlar. dikkat ederseniz son bir-iki yıldır popüler piyasa ürünleri cıvıl cıvıl, renga rengaa rengarenk, sevimli şeyler. o ciddi ve karizmatik şeylerden sıkıldı insanlar. sinema ve tv sektörü de durur mu; yapıştırdı hemen bu tatlış, kocaman kara gözlü, üç barnaklı, birkaç tel saçı olan ıstırılası yoda veledini.

yakında rozetlerde, çantalarda, telefon kılıflarında göreceğiz kendisini.
ve tabi realistik oyuncakları çıkacak!
aslıyla birebir, sarılıp uyuyacaklar insanlar buna yalnızlıktan. uyku arkadaşları olacak bu bebiş onlara. taa ki, bir süre sonra başka dikte edilen ihtiyaçlara yerini bırakana kadar.

ah pazarlama, sen yok musun...
radiance radiance
şimdiye kadarki çeşitli sahneleri kullanarak mükemmel epic video yapmışlar. sırf arada açıp izlemek için buraya not düşüyorum.

2
1 /