bade işcil

1 /
finch finch
bir zamanlar mahsun kırmızıgül'ün liseli sevgilisi olarak magazin dünyasında yerini almış insan. sanırım sunuculuk yapmışlığı da vardır.
ilaç ilaç
ezel dizisinde kenan ın yardımcısı rolünü bu hatun oynuyor sanırsam.

daha bir numarasını göremedik ,ilgi ve alakayla izliyoruz.bakalım ezel nerden buldu bu kızı neden bu derece güven duyuyor filan falan.
alpiboy alpiboy
ezel dizisinde, şebnem karakterine can veren hatun. şimdi bu giriyi girerken yandaki görseller gözüme çarpıyor, orada pek hatuna benzemiyor ama dizide çok güzel lan. öyle böyle değil yani. kendisini severek takip ediyorum. ezeli izlemek için insana bir neden daha sunuyor canım benim.
kowalski kowalski
sarışınları hiç sevmem de bu nasıl bir güzelliktir allahım.. ne cansu dere ne de sedef avcı yanına yaklaşamaz yeminle..

allah sahibine bağışlasın..
çilingir çilingir
lisede arkamda oturan hatun. mahsunu ilk söylediği eleman bendim sınıfta, iyi arkadaştık. anlatıyordu devamlı aldatıyor beni kadınlarla falan diye. üzülüyordu hatta. akıllı bir kızdı, bana göre o kadar güzel değildi. iyi resim yapar ve sesi de güzeldir aslına bakarsanız. derste devamlı konuştuğumuz için çok sorun yaşıyorduk hocalarla. mahsunu safça sevmiş evlenmek de istemişti. sonra üzüldü bade. ayrıca bade işçil değil bade işcil olarak soyadının yazılması gereken ve bu hep karıştırıldığı için sinir olan hatundur.
stocky2001 stocky2001
mahsun'un sarı sarı şarkısının esas sahibi hatun. o zamanlar beraberlerdi... şimdi ise kendisi ezel ile tanındı... güzel ve alımlı kız vesselam
çatapat çatapat
henüz lise öğrencisiyken mahsun kırmızıgül ile beraber olan kişi. hatta gazetelerde, haberlerde çıkmıştı mahsun'un bu kızın mezuniyetinde çekilen beraber fotoğrafları. kız o zamanlar 16-17 yaşlarındayken kendinden yaşça büyük adamla beraber ama sorun olmuyor nedense. ama gel gör ki bizim ailemizden bir kız o yaşlarda değil kendinden büyük bir sevgilisi olması değil gazetelerde boy boy fotoğraflarının olması erkek arkadaş dediğinde bile ''bacaklarını kırarım senin. biz seni okumaya gönderiyoruz'' tepkisiyle karşılaşıyor. hadi diyelim böyle bir tepki verilmedi o zaman da sorun yaşça büyük biri olmasından çıkacaktır yani iki ucu boklu değnek. e peki bu kızın ayrıcalığı ne? beraber olduğu kişinin ünlü olması mı?
1 /