badelemek

1 /
jamesjoyce jamesjoyce
bursa'da yaşayan sapık şeyh uğur korunmaz'ın müritleriyle girdiği cinsel ilişki sırasında yaptırdığı oral sekse verdiği isimdir. hatta kendisinin de pir olmadan önce şeyhi h.b. nin kendisini badelediğini belirtmiştir. manyağın anlattığına göre ilişkiler öyle sapıkçadır ki müritler cennet vaadi ile cinsel ilişkiye girmektedirler ve müritliklerinin ilerleyen zamanlarında eş, kardeş, anne vb. akrabalarını da badelenmeye getirmişlerdir. bu arada şeyhin olayı sadece kadınlar ile değildir. pislik herif kadın erkek ayırmadan cinsel ilişkiye girmiştir.
olea olea
kendisi tarafından badelenmiş bir müridinin ifadesinde "eskiden asabi ve huysuz bir adamdım, badelendikten sonra mülayim bir insana dönüştüm" şeklinde konuşması etkinin şiddetini göstermeye yeten hadisedir.
dumrul dumrul
şeyh ve mürit arasında geçen özel bir aydınlanma ilişkisidir. şeyh müride sakso çeker, mürit de şeyhe...

kişilerin özel yaşamları bizi aslında ilgilendirmemeli. bu tip cemaatlerdeki eşcinsel ilişkileri kesinlikle garipsememek lazım. ancak bu kişiler günlük yaşamda ve topluma karşı sürekli muhafazakar yaşam tarzını dayattıkları için insan "ya bize de bulaşırlarsa" diye korkmaktan kendini alamıyor. zira ben kesinlikle homofobiye karşı bir insan olmakla beraber bir cemaat reisinin bana sakso çekmesini hoş karşılamam.

ha ne diyorduk. olay adamların özel yaşamına ilişkin bir olay. mahkeme ifadelerine bakılırsa zorlama yok. hatta müritler kendi rızalarıyla şeyhe sakso çekmekle kalmıyor eşlerini, nişanlılarını, yengelerini de şeyhe sakso çekip aydınlanmaları için zikir törenine getirmekten geri durmuyorlar. (hepsi ifadelerle sabit) burada bir zorlama olmadığı için mahkeme şeyhe cinsel istismardan ceza vermeyi gerekli görmemişti zaten. ancak hayvan ve çocuk pornosu bulundurduğu için de haklı olarak 6 yıl hapisle cezalandırmıştı.

sonradan yargıtayın müdahalesiyle şeyhe toplam 182 sene hapis cezası daha verilmiş.

dilerim yanına kendisi gibi cemaatçi birini koyarlar da adamcağız yatacağı süre boyunca cinsel açlık içinde azap çekmemiş olur.

'badeci hoca'ya verilen 188 yıl hapis cezasını yargıtay onadı - milliyet haber bursa'da kendisini 'tarikat şeyhi' olarak tanıtan ve dergahına gelenleri 'cennet vaat ederek' kandırıp, cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen 47 yaş... milliyet haber - türkiye'nin haber sitesi

edit: düzeltmeler sonrası oluşan hatayı gösteren buldur'a teşekkürler.
4
dumrul dumrul
bizim şeyhlere özel değilmiş. brezilya'da bi papaz da kutsal süt diyerek müritlerine emdirip durduğu için yakalanmış. ya arkadaş ne istiyosunuz bu dindarlardan. inanmasanız da saygı duyun aq.

un pasteur convainc ses fidèles de le sucer car son sperme est du " lait saint " - africa24.info valdeci sobreni est un pasteur evangélique. ıl a réussi à convaincre ses fidèles que son pen!s contenait du lait sacré. valdeci sobrino picanto, 59... africa24.info
topalkırkayak topalkırkayak
çok enteresan bir şey aga. ben sevgilimle sevişsem zina. oral seks yapsak o orospu, ben sapık ama bu amınakoduğumun dincileri aynı şeyleri yaparak dini bütün oluyorlar. eşcinsellere bir dünya laf edip, erkek erkeğe seks partileri, orgiler düzenliyorlar ve bunu din adına yaptıklarını söylüyorlar. sizin ben iki yüzlülüğünüzü badeleyeyim. topunuzun.
1 /