baharat çay kahve ketçap et şehvet uyandırır

1 /
harici gazelhan harici gazelhan
"altı yaşındaki kızlar evlenebilir", "kız çocukları 7-8 yaşından itibaren tesettür şekli almalı", "3 yaşında kız çocukları amcalarının yanına külotla çıkmamalı", "kız çocukları cehennem kadar risktir", "çalışan kadın fuhuşa hazırlık yapan sürece destek oluyor" gibi fetvalarıyla güdücük aklının nerede olduğunu açıkça ortaya koyan ilahiyatçı nurettin yıldız'ın o güdücük aklıyla hala seks'ten başka bir şey düşünemediğini ortaya koyan cümlesidir.

odatv.com
malzemecipanda malzemecipanda
tanım: şehvet uyandıran (!) maddeler listesine yeni eklenen şeylerdir.

şehvet uyandırmayanları açıklasalar daha kolay olurdu.

kaafasına tükürdüklerim...
di mi ya di mi ya
yasak cenneti

kadın, yüzü açık evden çıkamaz: evi işaretlenir ve kocası hapse atılır.

popçu gibi saç kesilemez: tutuklanır ve kafası sıfır numaraya vurulur.

namaz saati dükkan açılmaz: üç günden bir haftaya kadar hapis ve falaka.

namaza geç kalınmaz: üç gün hapis. tekrarı halinde ceza artıyor.

güvercin yasak: derhal hapse atılır. kişi, güvercinler, yok olana kadar hapiste yatar.

uçurtma satılmaz: satıcı, üç gün hapisle cezalandırılır.

kadınlar şarkı söyleyemez: bir düğün ve kutlama esnasında evde şarkı söyleyen kadınların sesi dışarıdan duyulursa, ev sahibi hapse atılır.

sakalsız gezilemez: bir kişinin sakalı öngörülenden kısaysa, bir hafta hapisle cezalandırılır.

topuklu pabuç giyilemez: bu tip ayakkabı giyenin kocası hapsedilir. ayakkabılar imha edilir.

ithal mala sansür: dış ülkelerden şampuan veya benzeri maddeler geldiğinde, taliban memurları, kutudaki kadın resimlerinin gözlerini oymakla görevlidir. mal sahibi de kadın resimlerini siyah bantla bantlar. aksine davranışın cezası, hapis ve dayaktır.

doktora dokunma yasaği

erkek doktor, eğer bir kadın hastayı muayene etmek zorundaysa, sadece gereken yere bakabilir ve dokunabilir. kadının diğer yerlerine bakamaz, dokunamaz. aksi davranış, hapis ve dayakla cezalandırılır.

haram listesinde yok yok

fotoğraf veya resim, domuz ürünleri, sinema, müzik aletleri, bilardo, satranç, maske, alkol, her türlü kaset, video, tv, seksi çağrıştıran herşey, şarap, istakoz, tırnak cilası, havaifişek, heykel, dikiş katalogları ve yılbaşı kartları.

tanıdık geldi mi ?
bu liste afganistandaki talibana ait.

yavaş yavaş bu kadar sacmalamaya dogru gidiyoruz. insanlar artik hergün, bu ne şehvet uyandıracak diye düşünerek başlıyor güne.
nerede bizim laik devlet anlayışımız.
ha bu arada bu yasaklara rağmen taliban'in en iğrenç uygulaması da aşağıda sizlerle. bakalım ensar vs hakkında tanıdık çıkacak birşeyler bulacak mısınız?

www.onurluhabercilerr.com
filante divinita filante divinita
imrendiğim açıklama. ulan vallahi dinci olmak gerek galiba libidoyu yükseltmek için. ulan ben sevişirken canım sıkılıyo bazen adam ketçapa kaldiriyo, vallahi helal.
cek ne kılsın cek ne kılsın
bence bu adamı gizliden gizliye doğum kontrol yöntemi olarak kullanmaya başladılar.

ülkede nüfus kalabalık, tarım, hayvancılık alanlarında da artık iyi durumda değiliz. sebze meyve falan hep ithal geliyor. çünkü kaynaklar eskisi gibi çok değil. gıda alanında bile ithal ürünlere muhtaç kalıyoruz. nüfusun belli bir seviyede tutulması gerek sonuçta.

en büyük milli doğum kontrol yöntemimiz dışarı boşalmak. prezervatif sıkıyor, haplar da pahalı. e ne yapalım? cehaletten beslenelim o zaman demiş olabilirler. sonuçta idareciler için en büyük güç cehalettir.

komplo teorisi ama neden olmasın? sonra bu sakallıyı çıkardılar ortaya. yok asansörde yalnız kalmayın, yok baharat ketçap falan sikinizi kaldırır yemeyin. bundan sonra da yok balkabağı almayın göte benziyor. şeftali yemeyin sulu oluyor azdırır sizi gibi devam edebilir. en son da erkeklerin erekte olması acizliktir diye bir açıklama gelebilir. neden olmasın?

yani özetle bunlar diyor ki biz çok sapığız ayak baş parmağı görsek sikimiz kalkıyor. ama siz bizim gibi olmayın. bence güzel hikaye. bir doğum kontrol yöntemi olarak ketçap!
takyudin takyudin
diğerlerini bilmem ama etin şehvet uyandırmasının nedeni kanımca kadını sadece et olarak görmelerinden ibarettir.
etin ete değmesi, tabiri örneğin eril bir dilin örneğidir. bunu dün öğrendim.
bu dil aniden oluşmadı tabii ki. kanımca arkadasındaki nedenler bu bilinçaltı.
daha neler göreceğiz bilmiyorum.
confessions confessions


adam haklı olabilir...
mesela; birileri bunu alıp üzerine oturabilir. buna göre tüm 0.5 litreye kadar tüm sıvı gıda ürünleri plastik cam vb meteryaller yasaklansın.
çay kahve ise malum'u aliniz fincan bardak ile içildiği için onlar da anüs vajina çağrıştırıp bize çay kaşığı yerine başka şeyimizi kullandırır, yapmayacağımız hareketler yaptırıp abdestimizi bozar.
baharat ise kokusu ile bizi egzotik çağrılar yapar.
mesela; et yerken (bak et dedim tahrik oldum) kekik attığımızda sinesi kekik kokan dağ köylerinde ellenmemiş bakir kızlar akla gelir ve eti yiyeceğimize dikmeye başlarız.
az daha unutuyordum;
askeri törenlerde füze roket sistemi olan araç geçisi, afrin de savaş görüntülerinde bu füze top namlullarını da göstermeyin.
erkeğin aklına da kadının aklına da ereksiyon olmuş penis gelir.
1 /