bakire

1 /
aylö aylö
erkeklerin sevgililerinde aramadığı ama evlenecek kız bulma zamanları geldiğinde fellik fellik arandığı kız türü ki bu tip erkeklere kısaca 'acınası varlık' da denilebilir
eksiksizuyum eksiksizuyum
satanist ayinlerin olmazsa olmazı kız tipi. bu kız, yerde çizilmiş yıldızın üzerine kolları, bacakları ve başı yıldızın her bir ucuna gelecek biçimde çırılçıplak yatırılır ve boğazına çökülürmüş.
lefteyenine lefteyenine
ahlakın köşetaşlarından birinin -eğer başka varsa- "nefis terbiyesi" olması dolayısıyla, "ev yapıcı" olarak düşünülen şahısta bakirelik aranması doğaldır. bakirenin cinsel dürtülerini dizginleyebildiği ve irade sahibi olduğu düşünülür, çünkü.

erkek, gücü simgeler. sahip olan ve yönetendir. yaradılış böyle söylemiştir. dolayısıyla sahipliğin getirdiği, "güç bölgesi" dürtüsü, "ev yapıcı"nın koruyuculuğunu üstlenmiştir. çünkü dişi, saflık, güzellik ve dinginliği de simgeleyendir. bekaretine sahip çık(a)mamış dişinin, aynı hatayı(!) "evi yaptıktan" sonra da işleyebileceği düşünülür. bu fikir kısmen şeriat yönetimlerinde kadınları çarşafa bürerek, topuklu ayakkabıları bile yasaklayarak, hesapta tahrik unsurlarını yok etmeye çalışan "zorlayan" ama "zorlanan, zaptetmeye çalışan, bastırılmış, fantazi üreten" zihniyete benzer.

bir dişinin olduğu kadar bir erkeğin de evlilik öncesi cinsel aktiviteleri, karakteri, iradesi ve güvenilirliği açısından belli bir oranda belirleyici unsurlardandır. unutulmamalıdır ki, bekaretle kavgalı olan mantalite "abaza" tanımını kullanmaktan da geri kalmaz. ne yaman çelişkidir.

lakin hayat ne siyah ne de beyazdır. hem siyah hem beyaz hem de envai yoğunlukta gridir. tanımlarla sert çizgiler çizmek, karakterli bireylerin dengeli yaşam biçimlerini -dolayısıyla da yapabildiklerini ve varlıklarını görmezden gelmek, kıskanmak ve hiçe saymak demektir.
dryolcu dryolcu
kadınların bir erkeği kendine bağlamak için kullandıkları en önemli tabirdir.herşeyi yaptıktan sonra gecenin en güzel yerinde hakkında yanlış düşünülmemesi için, 10 dakika önceki sex kraliçesinin büründüğü kimlik.
1 /