bangır bangır

1 /
rolandeschn rolandeschn
klip kotu. yine gülşenin arkasinda toplanmis kiz grubu karsida toplanmis erkekler birbirlerine karsi yapilan hareketler tipik turk klibi klişeleri. erkekler kasli araba yikiyolar arada da kendilerini yıkıyolar gulsen balkonda bi hareketler. bu klip icin ta kübaya gitmeye ne gerek var boyle klişe dolu klip yapcaksan.
purpura purpura
yürek yemiş falan diyor bir yerlerde.hayırdır kolpaçino'nun etkisinde mi kaldın bacım?
"kime teşkilat kuruyosunuz lan siz? ibne, sabah yürek yemiş buraya gelmiş!"
boom z boom z
aman tanrım didim! beyler 5. biradan sonra rehberin amına koyuyorduk hani bildiniz? valla gerek yok abi. seks yoruyor olum. bunu açıyosunuz forever voice dımtıs dımtıs iki göbek atın yerdesiniz. budur.
seyym seyym
insan otuzunu bulunca, hele de evli ve çocukluysa yaz şarkısıymış, klipmiş, hitmiş pek takip edemiyor. ancaaak sevgilisinden ayrılmış bir kız kardeşiniz varsa aha böyle şarkılarla fazlasıyla haşır neşir oluyorsunuz. bir de kızımı alıştırdı şarkıya. benim cadı zaten kapı gıcırtısına oynayan modelden. başka bir şey dinleyemez olduk. sürekli çalıp oynuyoruz evde, sürekli dediğim uyku, yemek ve park saatleri dışında gerçekten sürekli. siyaset, haber hiçbir şey yok bizde. varsa yoksa "yavrum kaldır kollarını"
bence bir buçuk yaşında bebeği oynatan şarkı güzeldir. benim güzel şarkı kriterim bu. güzel şarkı.
steiner steiner
tipik, ilk basta cok sevilip, sonra surekli dinlene dinlene mide bulandirici hale gelecek pop sarkisi. gerci ben ilk duydugumda bile hic sevmedim.
1 /