barış akarsu

1 /
battal boy cekirge battal boy cekirge
aslen amasralı olan ve akademi türkiye'de yarıştığı günlerde amasra'nın zenginlerinin halkın sms ile oy vermesi için uğruna ilçede kontör dağıttığı şahsiyettir. lakin barış manço gibi bir efsanenin veliahtı olabilmekten çok ama çok uzaktır çünkü anlatıldığı ve ucundan da tanık olunduğu üzere hafiften boş bir adamdır. bir popstara yakışan şekilde geldi ve tahminimce de aynı şekilde gider.
drenchrome drenchrome
f5 reklamında önce feminen tavırlar sergileyip ardından da karizmayı kurtarmak için "alternaıghtiiiif" diye gürleyen şarkıcı. (çıtır diye erkek nicki mi olur ulan)
trustno1 trustno1
taksimde dinlediğim şahıs. kötü eleştirileri pek haketmiyor gibi göründü bana.
sahne arkasına giren şahsıma sarılıp "naber? naber?" demiştir. selam ediyorum kendisine burdan.
ketenkele ketenkele
sesi güzel, şarkıları fena olmayan ve kalıcı olacağını düşünüp bir de üstüne umduğum şarkıcı. tatlı bi tipi var, dizisi ise onun değil senaristlerin talihsizliği.
autumnsblack autumnsblack
amasralı popstar. amasra'ya borcunu "amasra" şarkısının bir ara "hit" olmasıyla bir nebze ödemiş olan şarkıcı. "yalancı yarim"de kıvrak zekasıyla ortada fır fır dönen bir şöförü, daha doğrusu bir patronun oğlunu canlandırıyor. ( ? ) ailecek severek izliyoruz, dinliyoruz kendisini.
epilofs epilofs
cem karaca'nın güzelim şarkısını (bkz: ıslak ıslak) rezil etmiş, müziğe değil imaja konsantre "pabucumun rakçısı".

kötülemeler üzerine edit: yaptığı müziğin ölümüyle bir alakası yoktur. genç yaşta ölmesine herkes kadar ben de çok üzüldüm, allah rahmet eylesin. fakat yazıldığı günlerde(ölümünden haftalar önce) hiç oylanmayan bu girinin ölümünden sonra bu derece nefretle karşılanması benim değil, kötüleyenlerin ayıbıdır, ikiyüzlülüktür. şimdi, istediğiniz kadar kötüleyebilirsiniz.
1 /