barış atay eşini swinger partilere kim götürecek

johannstock johannstock
bir şerefsiz beyanı.

birde böyle konuşmazlar mı kafasını siktiklerim. küçük çocuklara yapılan tecavüze alkış tutup milletin karısına kızına karışırsınız.

ben de tekrarlayım bu arada; hepiniz yargılanacaksınız...
elma yemeyi reddeden adem elma yemeyi reddeden adem
demin muharrem ince fox tv'de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

o kadar güzel, yapıcı, dürüst, akılcı konuştu ki aklıma şöyle orospu çocukları olduğu hiç gelmedi.
yapıcı siyasete, kucaklaşmaya, birleşmeye gerçekten inandım.

sonra geldim şu piçi gördüm ve sikeyim yapıcı, kucaklayıcı siyaseti dedim.

kan ile duş alanlarla, insanların en değerlilerine ağza alınmayacak sözler edenlerle ne kucaklayıcı siyaseti yapıyorsun amına koyayım.

"
hepiniz ağlayarak özür dileyeceksiniz. o gün geldiğinde; affedeni, acıyanı, yargılamaktan vazgeçeni de unutmayacağız! yok öyle "torunlarla emeklilik, hepimiz kardeşiz, kavga istemiyoruz" falan.her şey yeni başlıyor. bu ülkeye, insanına yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz!"sosyalismet sosyalismet
bence bu şerefsizin karısının barış atay ile geçmişte ilişkisi vardı. yoksa bir ahlaksız yaratıkta bu kadar kuyruk sokumu acısı olamaz.
neden bu şerefsiz itler aileye saldırıyor?
ibne raporlu sedat peker ile fotoğraf paylaşıyorsa çoktan taban alanı parçalanmıştır.
ürkek ürkek
gün geçmiyor ki şuursuzluk örneğine şahit olmayalım. bu insanların varlığını gördükçe sinirlenmek yerine üzülüyorum. insanoğluna karşı herhangi bir umudum yok açıkçası. ben bu zihniyet yapısını, taciz ve tecavüz suçlarında bulunan mahkumlardan farksız görmüyorum açıkçası. düşünceler üzerine tartışmaya beyni olmayanların bel aşağı vurarak karşısındakini sindirmeye çalıştığını sanmasından başka bir şey değil. yazık, cidden çok yazık.
hoenir hoenir
saçma beyan.

barış atay'ı tanımam, takip etmem, özümsemem; ama kimsenin özel hayatına böyle bir taciz yapılması kabullenilemez bir durum. türk toplumu ahlaki açıdan da freni boşalmış kamyon gibi bayır aşağı gidiyor.
sosyalismet sosyalismet
barış atay bu sabah itibarı ile serbest bırakılmıştır. şimdi sedat peker'in yavşağı swinger muhabbetçisi emre olur'un hali nic'olur bilinmez.
her halde yusuf yusuf.