barış atay eşini swinger partilere kim götürecek

1 /
sarge sarge
ahlaksız bir tweet. tweeti atan beyaz tv de program sunuyormuş. kan beynime sıçradı bu nedir abi. herifin salladığı belli diğer tweetlerde barış ı fetö ile abd ile mossad ile ilişkilendirmiş.


johannstock johannstock
bir şerefsiz beyanı.

birde böyle konuşmazlar mı kafasını siktiklerim. küçük çocuklara yapılan tecavüze alkış tutup milletin karısına kızına karışırsınız.

ben de tekrarlayım bu arada; hepiniz yargılanacaksınız...
sarge sarge
abi bu nedir :d


elma yemeyi reddeden adem elma yemeyi reddeden adem
demin muharrem ince fox tv'de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

o kadar güzel, yapıcı, dürüst, akılcı konuştu ki aklıma şöyle orospu çocukları olduğu hiç gelmedi.
yapıcı siyasete, kucaklaşmaya, birleşmeye gerçekten inandım.

sonra geldim şu piçi gördüm ve sikeyim yapıcı, kucaklayıcı siyaseti dedim.

kan ile duş alanlarla, insanların en değerlilerine ağza alınmayacak sözler edenlerle ne kucaklayıcı siyaseti yapıyorsun amına koyayım.

"
hepiniz ağlayarak özür dileyeceksiniz. o gün geldiğinde; affedeni, acıyanı, yargılamaktan vazgeçeni de unutmayacağız! yok öyle "torunlarla emeklilik, hepimiz kardeşiz, kavga istemiyoruz" falan.her şey yeni başlıyor. bu ülkeye, insanına yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz!"sosyalismet sosyalismet
bence bu şerefsizin karısının barış atay ile geçmişte ilişkisi vardı. yoksa bir ahlaksız yaratıkta bu kadar kuyruk sokumu acısı olamaz.
neden bu şerefsiz itler aileye saldırıyor?
ibne raporlu sedat peker ile fotoğraf paylaşıyorsa çoktan taban alanı parçalanmıştır.
ürkek ürkek
gün geçmiyor ki şuursuzluk örneğine şahit olmayalım. bu insanların varlığını gördükçe sinirlenmek yerine üzülüyorum. insanoğluna karşı herhangi bir umudum yok açıkçası. ben bu zihniyet yapısını, taciz ve tecavüz suçlarında bulunan mahkumlardan farksız görmüyorum açıkçası. düşünceler üzerine tartışmaya beyni olmayanların bel aşağı vurarak karşısındakini sindirmeye çalıştığını sanmasından başka bir şey değil. yazık, cidden çok yazık.
hoenir hoenir
saçma beyan.

barış atay'ı tanımam, takip etmem, özümsemem; ama kimsenin özel hayatına böyle bir taciz yapılması kabullenilemez bir durum. türk toplumu ahlaki açıdan da freni boşalmış kamyon gibi bayır aşağı gidiyor.
kahtalı niçe kahtalı niçe
"nereden biliyorsun swingera gittiğini" diye yanıtlanacak kişi beyanı. sen de kendi eşini mi götürüyordun da orda mı gördün? hakikaten küfretmeye bile değmez.
1 /