barış atay eşini swinger partilere kim götürecek

elma yemeyi reddeden adem elma yemeyi reddeden adem
demin muharrem ince fox tv'de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

o kadar güzel, yapıcı, dürüst, akılcı konuştu ki aklıma şöyle orospu çocukları olduğu hiç gelmedi.
yapıcı siyasete, kucaklaşmaya, birleşmeye gerçekten inandım.

sonra geldim şu piçi gördüm ve sikeyim yapıcı, kucaklayıcı siyaseti dedim.

kan ile duş alanlarla, insanların en değerlilerine ağza alınmayacak sözler edenlerle ne kucaklayıcı siyaseti yapıyorsun amına koyayım.

"
hepiniz ağlayarak özür dileyeceksiniz. o gün geldiğinde; affedeni, acıyanı, yargılamaktan vazgeçeni de unutmayacağız! yok öyle "torunlarla emeklilik, hepimiz kardeşiz, kavga istemiyoruz" falan.her şey yeni başlıyor. bu ülkeye, insanına yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz!"ürkek ürkek
gün geçmiyor ki şuursuzluk örneğine şahit olmayalım. bu insanların varlığını gördükçe sinirlenmek yerine üzülüyorum. insanoğluna karşı herhangi bir umudum yok açıkçası. ben bu zihniyet yapısını, taciz ve tecavüz suçlarında bulunan mahkumlardan farksız görmüyorum açıkçası. düşünceler üzerine tartışmaya beyni olmayanların bel aşağı vurarak karşısındakini sindirmeye çalıştığını sanmasından başka bir şey değil. yazık, cidden çok yazık.
hoenir hoenir
saçma beyan.

barış atay'ı tanımam, takip etmem, özümsemem; ama kimsenin özel hayatına böyle bir taciz yapılması kabullenilemez bir durum. türk toplumu ahlaki açıdan da freni boşalmış kamyon gibi bayır aşağı gidiyor.