başak burcu erkeği

1 /
mystra mystra
gayet geyik, meşhur kahkahalara sahip, dışardan umursamaz görünse de içi pek fazla hassas olan, enerjisini sorunları irdeleyip olayları düzeltmek için harcayan bu yüzden de fazla soru soran erkek modeli. hatta bunu yaparak karşısındakini bunaltması muhtemeldir. asla öğrenemeyecek olsam da sokrates de başak burcu erkeği gibi gelmiştir bana hep. sık sık kendilerine güvenlerini yitirebilirler. hep mantık kullandıkları için sebepsiz insancıl tutkuları anlamakta yetersiz kalabilirler. duygusal insanlarla, su grubu burçları ile***, pek anlaşamazlar. bunun yanında üzüntüyü ve neşeyi bir toprak grubu burcundan umulmayacak derecede yoğun yaşayabilirler. sevdiler mi tam severler.
quarantine quarantine
ayrıntıcı ve üşengeçtirler. mutsuz olmasına rağmen ilişki bitirmeye ve yeni ilişkiye çabalamaya üşendiğinden sevgilisinden ayrılmayan bir başak burcu erkeği tanıyorum. tabi o kişisel hastalığı mi bilemem.
lulu lulu
burçlarla ilgili birçok internet sitesinde oğlak burcu kadını ile çok uyumlu olduğu yazılan fakat pratikteki gözlemlerime dayanarak bu durumun şaibeli olabileceğini düşündüğüm bir burç erkeği
julien sorel julien sorel
tanıdığım dört başak erkeği üzerinde yaptığım,yıllarca sürmüş ve norveçli astrologlarla giriştiğim işbirliği sonucu terazi bayanlarını sıkıntıdan patlatan,her şeyi bildiğini sanan,çok konuşan,ikide bir her şeye maydonoz olan,bi sus allahın adını verdim bi sus diyince "tanrıya inanır mısın?bilemiyorum şahsen nietzscheyle son çekirdek çıtlatışımızda..."deme potansiyeline sahip insanlardır.tabii ben burçlara inanmam o ayrı.
eyledebeylede eyledebeylede
24 ağustos-23 eylül tarihleri arasında doğmuş erkek cinsel organına sahip olan bireylere verilen genel tanımlama.
yaz tatili dönüşü yaşanan ve havaların soğumasıyla tavan yapan sonbahar bunalım dönemimin de etkisiyle doğan bu şahıslar genelde melankolik olurlar. sadık birer eş olmakla birlikte ayrıntılara olan düşkünlükleri karşısındakileri bıktırabilir, aynı evi yaşanmaz hale getirebilir.
duyguları çok değişken ve üst seviyelerdedir. dışarıdan bakıldığında buz gibi görünen bu insana yaklaştıkça nasıl eğlenceli, konuşkan ve alçakgönüllü olduğunu görebilirsiniz. genellikle sevemedikleri insanlarla pek muhatap olmazlar, sevdikleri kişilere karşı ise çok farklı bir kişilik sergileyebilirler.. sıkıcıdırlar. çoğu zaman çekilmez olabilirler ancak iyi ve yumuşak kalpli insanlardir bu yüzden onlari kandırmak oldukça kolaydır. ona gerekli olan ilgiyi ve sevgiyi verdikten sonra o sakin ve düşünceli başak erkeği karşısındakini fazlasıyla ihya edecektir. başak burcu erkeklerini anlamaya çalışmak gerek. anlayıp da suyundan gidenler çok iyi bir dost / sevgili / eş kazanacaklarını bilmeliler.
eldritch eldritch
sevdimi tam seven ancak olayları, sevgisini, üzüntüsünü içinde yaşadığı için sevgisini belli edemeyen kişilerden oluşur. benim de dahil olduğum bu grup üzülmeye ve ne kadar sevse de anlaşılamamaya mahkumdur maalesef. hele bir de yükseleni benim gibi balık oldu mu çok sakat bir durumdur. sorunları düzeltmek üzerine kurulu bir hayatları olduğundan bu grubun erkekleri genelde sorunlu kişilerle birlikte olurlar, bu kişilerden hoşlanırlar. sorunlu kişilerle birlikte olduklarından ve her şeyi kendi içlerinde yaşadıklarından dolayı aldatılmak, terk edilmek gibi bilumum istenmeyen olayla karşılaşma ihtimalleri diğer burç erkeklerine göre çok daha yüksektir.
julien julien
bir şeyi çok sık yaparlar kendi kendilerine: soru sormak. neyi ne zaman nasıl diye sorarlar düşüncelerine sık sık. seviyorum diye hem kendisini hem de bir başkasını kandırmayan cinsten insanlardır. işte bu yüzden 301 den hüküm giyip detaycı çekilmez olarak addedilirler hep. tek suçları vardır: düşünmek. düşünen insan olup düşüncesizolarak suçlanamayacaklarını da göstermez bu işledikleri büyük suç.
fungus amongus fungus amongus
titiz olur derler ama onların o özelliğini 1 kelime anlatamaz çünkü ne titizdirler, ne de pasaklı...

etrafındaki eşyaların düzenli olması onları baya bir mutlu eder, huzur verir; ama bu odalarının dağınık olmadığı anlamına gelmez.
julien julien
kızlar tarafından genelde sevilmeyen erkek tipidir. bu sevilmeme nedeninin altında anlışılamamaları yatsa da kızlar bunu değişik manaya çekerek kendilerini suçsuz çıkartırlar.

kelime oyunlarını severler, öyle ki sıradan bir başak burcu erkeği yüz yüze olmamak koşulu ile tüm kızları (özellikle bunalım takılan) kendine aşık edebilir ama sonrasını getiremez.

düzeni severler en karmaşık yapı içerisinde bile kendilerince bir düzen oluşturup hayatlarını idame ettirmeyi bilirler.

duygusallıkları, tek suçudur. bu yüzden hep asılıp kesilirler. bir araç kazası gibi sıradan bir olayda alkollü olarak araç kullanan ve suçlu olan şoförün neden içki içtiği neden bunalıma girdiği sorusunu sormayı ancak bunlar başarabilir.

yaşadıkları her üzücü olayda kendilerini suçlu çıkartmayı bilirler. ne kadar suçsuz olarak gözükseler de neden bunun olacağını ben önceden tahmin edemedim sorusunu sorarak kendilerine bir parça suç çıkartmayı çok severler.

kusursuz olmaya çalışan ama gerçek kusurlarını belki hiç göremeyen insanlar da olabilirler.

iyidirler şekerdirler çünkü herşeye rağmen kimseyi üzemezler, en azından üzmek istemezler
1 /