başak burcu erkeğinden nefret edilmesinin sebebi

ah ya neymar ah ya neymar
öncelikle burçlara inanmıyorum ama bir güç var swh.

başak burcu erkeği çoğunlukla zeki, çalışkan, kariyerli, zengin, yetenekli, kültürlüdür. bunun başlıca sebebi ruh hastalığı derecesindeki mükemmeliyetçiliktir. fiziği mi kötü? 5-10 yıl ağırlık çalışır six-pack'li, adonisli vücut yapar. yüzme mi bilmiyor? öğrenmişken kelebek de dahil tüm stilleri öğrenir. parası mı eksik? gece gündüz köpekler gibi çalışır sıfırdan zengin olur. girdiği ortamda kültürel açıdan ezildi mi? kitapların adeta içinden geçer. hayatı böyledir işte, sürekli kendiyle rekabet halinde. koskoca hayatı oyunda level atladıkça skill dağıtırcasına ota boka kendini geliştirmekle geçirir. her konuda başarılı olmak zorundadır amk. öyle ki karşılaşıldığında süphanallah dedirtecek kadar tipsizse bile bir yolunu bulur kendini yakışıklı gösterir.

işte bu tip sebeplerden dolayı kadınların dikkatini çeker ve büyük çoğunluğu başak burcu erkeğine aşık olur. yalnız bir problem vardır, başak burcu erkeği duygusuz ve siklemezdir de. bir kıyamet alameti olarak birinden mi hoşlandı? kolay kolay ilk adımı atmaz, atmadığı gibi karşı taraftan bekler. işte bu yüzden türk kızını çıldırtır, adeta zıvanadan çıkarır. hanım kızımız afedersiniz şeftali gibün emcüğüm olmasına rağmen nasıl benimle ilgilenmez, nasıl umursamaz diye kendi kendini yerken başak erkeği bunu çoktan elemiştir ve sıradakine geçmiştir bile. diyelim ki karşılıklı bir şeyler oldu ve ilişki başladı, hanım kızımıza geçmiş olsun. çünkü başak erkeği hiçbir zaman diğer abazan burç erkekleri gibi kadının köpeği olmayacaktır, kadının "ben bunu adam ederim yea" çabaları sonuçsuz kalacağı gibi işin sonunda ya kadın değişmek zorunda kalacak ya da kendisine yol gösterilecektir. özel hayatından babasını, kardeşini bile tek seferde çıkarabilen ve hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam edebilen adamlar bunlar. kadın gidiyorum dediği zaman düşünmeden siktir git der. iki gün sonra kadın nasılsın :s diye mesaj attığında ya dalga geçer ya da hiç siklemeyip engeli basar.

velhasıl abazan ilgisine alışmış şımarık premsesler başak burcu erkeğiyle karşılaşınca ambale olur. siklenmedikçe deliye döner, isterse adriana lima olsun yine fark etmez, göreceği muamele bellidir.

özet: başak burcu erkeğine daha çok aşık olunur, daha çok darbe yenir. başak erkeğinden ayar alan popülasyon fazla olduğundan, eleştiriler de haliyle aynı orantı da olacaktır.
di mi ya di mi ya
istisna... hayatımda aşık olduğum tek adam başak burcuydu. yine gelsin yine severim.
benim anlaşabildiğim nadir burçlardandır.
başak denilince içim hep bi cız ediyor.
2
kareondokuz kareondokuz
kendisinden değil de 2 huyundan nefret ediyorum. bu kişiler dostum olamaz. keza akrep erkekleri de. başak erkeğinin birinci huyu parayı çok sevmesidir. tutumlu değil. bildiğimiz cimridir. ikinci kötü huyu ise yanında, yakınında ve çevresinde kim varsa kullanmak ister. bu iki kötü huy kendilerinde genetiktir. farkında değillerdir.
salazar slytherin salazar slytherin
saymakla bitmeyecek sebeplerdir.

ilk giri sahibi fazlasıyla doğru anlatmış. sonrasında cimri falan diye saçmalayalar olsa da (harcamayı sevdiğim için ay sonunu getiremiyorum lan ben) o mükemmeliyetçi tavırlar elde olmadan oluyor. kendimden biliyorum. genel olarak memnun olsam da bazen ben bile nefret edebiliyorum nokta
hiperaktif kaplumbaga hiperaktif kaplumbaga
nefret demeyelim de sevmedigim huyları diyelim hadi.
çok mantıksal olup duyguya yer vermezler efenim. güçsüz kadınları asla sevmezler. zor elde edebilecekleri mükemmel kadın ararlar. kadin yanlarında övünç ve gurur kaynağı olmalıdır.
bircok kadinin silah olarak kullandığı gözyaşları onlar icin eziklik ifadesidir ve asla ağlayan bir kadına tahammül edemezler.
çok titizlerdir, düzenli bir yaşam severler ve elestirmeyi severler.
hayatlarindaki her sey mukemmel ve kusursuz olmalıdır. hirslidirlar. hep en iyiye sahip olmak için çabalar az ile yetinmezler.
yazsam devamı gelecek en iyisi daha fazla düşünmeyim.
nitekim zordur kendileri
1
zihnindeki zihnindeki
başak burcu erkeğiyim ve bir başak burcu erkeği olarak genellemelerinizi sikeyim demek istiyorum. zorla insana küfür ettiriyorsunuz, sonra vay efendim başşaklar küfür ediyor.

bütün başak burcu erkeklerinin aynı özelliklere/huylara sahip olduğunu düşünen bir zihniyete sahipseniz elbette başak burcu erkeği sizden kaçacaktır, çünkü başak erkeği mantıksdshfs.
frijit bardot frijit bardot
başak burcu bir erkek tarafından terk edilmektir. başka bir sebebi yoktur. sevilmemişsin terk edilmişsin sen bir kişi tekelinde niye çoğunluğa kin besliyorsun anlamadım. şu burç şöyle olur onların amlarına koyayım ben muhabbeti de hala devam ediyor mu ya. sayılan özellikler tüm insanlarda olabilecek negatiflikler zaten. şunu kavramayı başaramadı insanlar ısrarla. üzülüyorum cidden.
nyks nemesis nyks nemesis
sadece güneş burcuna bakarak yorumlamak son derece yanlış olsa da, çok başak burcu arkadaşım oldu özellikle kadını pek tuhaf oluyor bunların. erkeği hakkında yorum yapacak kadar bilgim yok fakat kadını ağır takıntılı histerik tavırlar gösterebiliyor. başaklar aynı zamanda bakire burcu olarak bilindiği için, bu konuyla da ilgili tuhaf takıntıları, tepkileri ve yaşanmışlıkları olabiliyor. kendilerine tavsiyem takıntılarından arınmaları olabilir. zihin özgürleşmeli. bunun dışında elbette her burç gibi iyi yönleri de var.
hiperaktif kaplumbaga hiperaktif kaplumbaga
bunu soylemeden gecemeyecegim.
hayattaki en degerli şeyin kendileri olduğunu surekli yinelerler.
cogunlukla haklidirlar ve nadir olarak alttan alırlar.
icinde bulunduklari durumu kendi lehlerine cevirmede ustadirlar.