başakşehir osmanlıspor kasımpaşa üçlüsü

coseclenel coseclenel
hepsi de bir dönem irili ufaklı başarıları ile gündeme gelmiş torpil yumağı toplu kümedir. vergiler nerede vergiler diye çığıranları bunları izlemesi için ekrana davet ediyorum
frakiyskiy frakiyskiy
bir belediye takımı ele alalım. bundan yıllar önce esamesi okunmayan, kimsenin bilmediği bir belediye takımı olsun. sonra bunlar süper lige çıksın, bir kaç sene sonra bir daha düşsün. sonra nasılsa ikinci ligden gelip, bir yıl içinde 73,75 milyon euroluk takım kursun. dördüncü büyük trabzonspordan fazla, bir şampiyonluğu bulunan köklü kulüp bursadan fazla, hatta fenerbahçeden sadece bir iki milyonluk eksiği olsun. neyse en yakın zamanda tarihe karışmaları dileğiyle.
heboslukyokyani heboslukyokyani
istanbulspor'ken iyi kötü istanbul'un marka değerine tanıtımına destek oluyordu başaksehir ne yahu?

cumhuriyetin başkentinden osmanlispor adında takım kurup çıkarmak zeka dolu zaten.ankara gücü boşaltılıp üstüne borclandirilinca bilmem kaçıncı lige düştü. ankara büyükşehir belediyeye ait takım ankaragücü ile birlestirilmesi vaadi hiç tutulmadı ve birinci ligden çıkartılıp adını rengini ve logosunu değiştirdi, hâlâ belediye başkanı olan melih bey.

kasımpaşa ise tamam kültürü var ama birileri oralı olduğu için 2lig (eski 3 lig) den çıkartıldı. turgay ciner tarafından. güzel paralar harcandı o takıma. istanbul'da güzel yerlerde arazileri olduğu bu açıdan: hem siyasi hem ekonomik bir kâr sağladığı da söyleniyor.

ortak noktaları havuz medyası gibi havuz takımlarıdır.

edit: osmanlı spor gb oftasin devamı diye kalmış akılda. orası düzeltildi. everybody loves mahmut adlı arkadaşımız uyardı sağolsun ..
cerrato cerrato
suni takımlardır. suni oldukları için taraftarlarıda yoktur ya da bindirilmiş kıtalardır..
en antipatikleri gökçek ailesi nedeniyle osmanlıspordur..
orta vadede yok olup gitmeleri kaçınılmazdır..
osmanlısporun orta vadede iflas edeceği kesindir..