bayram akgül

nicholai hel nicholai hel
adanaspor başkanı.

güzel(!) şeker(!) bi tanecik(!) şirin(!) dürüst(!) erdemli(!) etik sahibi(!) sözünde duran(!) yiğit(!) delikanlı(!) vs.. melek gibi(!)adam(!).

bugün bu tarz sıfatlarla kulağı çok çınlatılmış adam gibi bi adam(!)

bide şöyle bi açıklama yapmış. "beşiktaş'a söz verdik" - hürriyet futbol beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon başında adanaspor'dan kiraladığı ersan gülüm'ün borservisini almak için siyah-beyazlı kulüp bir süredir görüşmelerini ... hurriyet

kedisini ortalığı karıştıran tüccar, pazarlıkçı falan diye nitelendirenleri burdan kınıyorum. oysa baksanıza ne kadar iyi bir insan(!) bu. ay yerim ben bunu.
turkomans turkomans
değeri anlaşılamayan büyük adamlardan birisi. bilmiyorum yukarıdaki girilerin sahipleri adanasporlu mu yoksa başka bir takımlı mı orasını bilemem. şayet adanasporlu olan varsa yazıklar olsun diyorum. senin kulübünün kapısına kilit vurulmuştu. bank asya'da (eski adıyla 2.lig a kategorisi), ikinci ligde hatta ve hatta tarihinde ilk kez düştüğü üçüncü ligde formalite olsun diye görünüyordu. takım yok, oyuncu yok. bayram akgül borçları ödeyip takımı aldığında adanasporluların umutları yeniden yeşerdi. hatırlıyorum, üçüncü ligdeki ilk maçımızda karamanspor ile oynamıştık. stadyum tıklım tıklımdı. iki yıl üst üste şampiyon yaparak bank asya birinci lige çıkardı takımı. daha ne çamur atıyorsunuz. adamın ne yaptığı kimseyi bağlamaz. ayrıca takımın tek sahibidir. adanaspor a.ş. onun malı yani. sen takıma destek veriyorsan oynadığı maçlara bakacaksın. gideceksin izleyeceksin. başkanın ne yaptığı seni ilgilendirmez. takımı toparladı mı? toparladı. bitmiştir.