beck s

1 /
küçük prens küçük prens
türkiye'ye ilk geldiği zamanlar içtiğim ilk yudumda işte bira budur dediğim fakat daha sonra anlamsız bir şekilde kalitesini yitirmeye başlayan bira.bir gün bremen'e yolum düşerse 10 kasa almayı düşünüyorum.
mevlüt şekeri hüznü mevlüt şekeri hüznü
ortalama bir alman birası. gençler arasında en çok tüketilenlerden. bir paulaner'ın yerini tutar mı? tabiî ki hayır. ammavelakin bir green lemon versiyonu vardır ki...az alkol ihtiva ettiğinden daha çok tüketilir; yalnız alchopop olduğundan daha çabuk kafa yaptırarak sapıttırır. çelin çocuğun eline veriyorlar böyle böyle...sonrası allah kerim. (birtakımgevrekgülmeler)
mcn mcn
asıl üretim yerleri bremen ve philadelphia olan bira markası. 1874'te üretime başlamış ve armasındaki anahtar işareti aynı zamanda bremen şehrinin de işaretidir. türk üretimi olanları eh işteyken alman üretimi olanlar gerçekten çok güzeldir ve limonlu , portakallı gibi çeşitleri de vardır. özellikle limonlusunun içimi oldukça kolay ve güzeldir.
lapatos piços lapatos piços
öyle güzel bir tadı vardır ki içtikçe sanki ağzınızdan kuruyemiş tadı gelir. sanki soslu fıstığı toz haline getirip içine katmışlar. fiyatı diğer biralara göre yüksektir fakat bu becks'den vazgeçecileği anlamına gelmemektedir. bu yaştan sonra biramızı mı değiştiricez kardeşim!
alexander supertramp alexander supertramp
carlsberg'in olmadığı yerde tercih edilebilir.

tabi siz ergen, gözlüklü, sivilceli ve abazan güruh olarak sulu, sidikli elliliklerinizi içmeye devam edin, onlarla kız kaldırılmıyor olm, şequel yapmak lazım.

tatito'mun o güzel, yumuşak, beyaz poposuna taarruzda bulunmamı sağlayan becks'e burdan kucak dolusu sevgiler. horny tatito hot lap dance.
1 /