bekaretin önemsiz olduğunu savunan kızlar

6 /
amonra amonra
bekareti tanrının laneti olarak gören kızdır. erkeklerin olduğu kadar bu konuda bayanlarında duyguları ve arzuları vardır. sırf bir zar var diye yada toplum bunu böyle kabul etmiş diye kendi düşüncelerini açıklamaktan yada yaşamaktan mahrum kalamaz insan. nasıl ki vücuttaki her organın yada her bir parçanın bir işlevi bir yararı varsa o zarında bir yararı vardır ama biz o yararı namus olarak kabul etmişiz ve öyle devam etmektedir.bu olayı abartmanın bir anlamı yok. bir kız sever ve sevdiği kişiyle özel birşeyler paylaşır. aslında toplumun bu kadar direttiği konuda düşüncelerini açıklayabilen toplumu ve belkide sevdiği bir çok kişiyi karşısına alabilecek kadar güçlü olan bu kişiliği ayakta alkışlamak lazım.
birkahveyapbana birkahveyapbana
haklı kızlardır ya da kızlar haklıdır.

önemli olan bu yada buna benzer şeyleri savunurken gönül yosması olmamaktır.
gösterip vermemektense yada vermeyip her boku yemektense gerçekten bekaretin gereksiz oldugunu düşünen ve cesur bir şekilde hareket eden ve isteklerini gerçekleştiren varsa helal olsun, eyvallah.

ama yok fındık kadar malım var diye de dünyayı kendi oyun alanı sanıp birileriyle dalga geçen ve tatminsizlik yaşayan varsa yaptığı gönül yosmalığından başka bir şey değildir.

ister bekareti ister bekaretsizliği her neyi savunuyorsa savunsuz ama içten olsun.

(bkz: pipilerinizden ve kukularınızdan korkmayınız )
photographer photographer
en azından "ben bakireyim bakire!" diye piyasada gezip, bok yoluyla işi sürdürmediği - kısacası karşısındakini gerizekalı yerine koymayan, o erkeği gerizekalılığına doydurmayan "dediğim dedik" kızdır.

eski iş yerimde sadece ikimiz varken namaz, niyaz, örf, adet falan ağzını açmayıp üstüne ben tercihlerine saygı gösterdiğim halde bana bir türlü saygı göstermesini bilmeyen... ama ofise iki adet er kişi işe başlayınca onların gözünün önünde domala domala namaz kılan ve anır anır ikide bir akp kadın koluna üye olduğunu belirten hatunu hatırlattı bana. evet, kullanılmayan boş odaya rağmen ille onların önünde kılıyordu. ikisi de aynı kapı işte, ikisi de ---ruh orospusu---. (nokta)


peşin edit: isteyenler orgazmik duygular yaşayacaklarına inanıyorlarsa eksi basabilirler, zira bu sikimsonik sitede bir butona tıklamanız gerçek dünyadaki faktörleri değiştirmiyor ne yazık ki ehehehe! (ukala ukala göz kırpar, sırıtır ve götümü döner uzaklaşırım.)
triadin triadin
mahalle ve diğer her türlü abuk isimli baskıyı siklemeyip hayatın keyfini çıkartan, bakire olmamakla orospu olmanın farklı kavramlar olduğunun da ayırdında olan insanlardır.
gece gece
kadınların da cinsel ihtiyaçlarının olabileceğini,erkeklerin en verimli çağlarında seksin dibine vurma haklarının olmasının yadırganmadığı gibi kendinin de doğasının gereği seks yapma özgürlüğünün normal karşılanmasını savunan,aklı başında cesur kadınlardır.
the apple on a tree the apple on a tree
kaybetmenin verdiği hınçla sağı solu savunan,savurtan, esip gürleyen, eksileyen, beğenmeyen kendilerine püskürtüleni savmayı görev edinmiş kız tipidir.
muhtemelen önemli ve önemsiz in ayırdına henüz varamamışlardandır.
kaybettiklerinde de neyi niçin kaybettiklerinin, farkında olamadıklarından kelli kaybedilmemesi, korunması gereken konular üzerinde de muhtemelen "önemsiz" vurgusu yapacak ve bunun da farkında olamayacak kız tipidir. bundan sonrasını "kız"la sınırlamak yersiz olacağından "insan" moduna geçmek yerinde bir karardır.
öyle ya bahşedilmiş bir lütuf vardır, bunu kimi erken kullanır kimi bekler.. bekleyemeyen
kız tipi sonuçlarına göğsünü gere gere katlanmalıdır.
kaçıncı yüzyıldayız, sen nerede yaşıyorsun yaaauuuww.. gibi avutmalar yersizdir ki.. var oldukça engeller, sorgulanacaktır geçenler.
5e8a 5e8a
+savunma makamının savunmasını alalım.
- bence bekaret önemsizdir hakim bey.
+kızım müvekkilini savunacaksın.
- o yapmadı hakim bey.
+peki yaz kızım.
- ne yazayım?
+sen değil.
armin armin
her kız için önemsizdir bence, ama erkekler için önemlidir..

bir de böyle düşünün bakalım beyler..

hanginiz evlendiğiniz kızın bekaretine önem vermez?

bu memlekette erkek seks yapabilir, erkekliğindendir, zampara denir.
bunu bir kadın yapamaz .rospu denir. sözlü olarak dile getirilmese bile gözler öyle görür..

yani iki bacak arasında namusu arayanlar hep "erkek"lerdir.
iğne fobisi olan dövme sanatçısı iğne fobisi olan dövme sanatçısı
son derece haklı kızlardır. bir kere bekaret denen şey erken teşhis edilir ise tedavi edilebilecek bir hastalıktan başka bir şey değil bana göre. hem kadında bekaret arayan erkekler söz konusu ise adama sorarlar "bakir misin?" diye. yok adam bakir değilse adamı kıbleye doğru çevirir çatır çatır sikerler. sen kalk her önüne gelen kadınla yat, otur sabahlara kadar arkadaşlarınla kimle neler yaptığının dedikodusunu yap, iş aile kurmaya gelince bakire iste. öyle bir dünya yok arkadaşım. şahsen ben kendi adıma diyebilirim ki bakire olan kadın ile kesinlikle evlenmem. bir kere evlenmeden ten uyumu olup olmadığını bilmem lazım. ayrıca cinsellik evliliğin önemli bir kısmıdır. kalkıp bu yaştan sonra bir de düzgün bir cinsel hayatımız olsun diye kimseyi eğitecek halim yok. üstelik bir kadının namus kavramını ancak onun hayatında olduğun süreyi ele alarak sorgularsın. yoksa kimsenin geçmişte kimle yattığı, kiminle birlikte olduğu kimseyi ilgilendirmez. ayrıca dikkat edilirse kadında bekaret arayan insanların çoğunda şöyle bir mantık var. " - madem ben erken boşalıyorum, madem yatakta öküzün tekiyim yattığım hiç bir kadını tatmin edemiyorum, o zaman neden bakire ile evlenmiyorum. eğer daha önce kimseyle birlikte olmamışsa benim kötü olduğumu anlamaz başkasına ihtiyaç duymaz." mantığını yerim senin iktidarsız tosunum benim. contasız musluğum. değiştirin oğlum bu kafayı.
sarsak dayi sarsak dayi
kendi sosyo-kültürel çevresi içinde hoş karşılanması gereken kızlardır. yanlış anlaşılmasın, hoşgörüden bahsetmiyorum. normal karşılanması gereken desem daha doğru olacak sanırım. bunlar kişilerin kendi görüşleridir ve onlara aittir.

fakat bunu normal karşılamayanları da anormal karşılamamak lazım. bu da onları sosyo-kültürel birikimleridir, onların yetiştiriliş biçimleridir. gerçekten böyle yaşayan, yani bakir kalan ve hatun kişinin bakire olmasını isteyen erkekler vardır. fakat bunun yobaz, gerici bir düşünce olduğunu savunmak oryantalist bir bakış açısıdır ve yanlıştır.

dünyada milyarlarca insan vardır ve bunun akabinde de onlarca farklı kültür vardır. fakat günümüzde bireyselci avrupa medeniyeti ilerleme adına gidilebilecek tek yermiş gibi gözükmektedir. bu, bu dünyanın renkliliğine ihanettir ve küreselleşmenin getirdiği dezavantajlardan biridir. bir bireyi ya da bir toplumu yargılarken kesinlikle kendi kültürü içinde yargılamalıyız ki tekdüze ve sıkıcı bir dünya olmasın.

ha tabi konu yediği önünde yemediği arkasında olan erkeklere gelirse bu yobazlıktır. hangi kültüre biat edeceğini şaşırmaktır ve kendi içinde çelişmektir. buna kesinlikle katılıyorum.
bordo bordo
düz adam(?)ların mantığıyla kesinlikle ama kesinlikle bakire olmayan(!), kendisi aslında bu konuda çok üzgün(!) olan, fakat yalnız kalmasın diye diğerlerini de kendi tarafına çekmeye çalışan kızlardır. bunun yanı sıra hiç kimseyi de reddetmezler, önüne gelene dağıta dağıta giderler(!)...

'bu şey' hakkında bilmen gerekenler var

bu şey herşeyi yapıp, biyolojik olarak öyle kalmak demek, anlamı bu evet, yani başka her yere giriş çıkış işlemleri yapıldı, onun üzerinde de bir kaç tur atıldı fakat oraya giriş olmadı demek, açıklaması bu(!)…

işin aslı hiç de öyle bişey değil bu. bu daha önce kimsenin olmamak, kimsenin sana dokunmaması demek. yani fevkalade önemli... fakat önemli dedimse senin için önemli demedim . bu şey sadece benim için önemli ve değerli, öyle olmalı...

dedim ya benim için önemli bu, sen niye olayı bu kadar abarttın ki... tabii ki sevin, sana çok güzel bi hediye verdim belki ama o kadar işte... sen bunu büyütmemelisin, ama ben büyütebilirim... şayet sana böyle bi hediye vermiyorsam, yüzsüzlük yapıp benim hediyem nerde de dememelisin... adı üstünde hediye bu...

hem benim için ilksen bundan sanane, ben senin ilkin değilim ki...
6 /