ben bir kızın önce kişiliğine bakarım

1 /
kurdilihicazkar kurdilihicazkar
gerçekliğine inanılmadığı halde söylenen cümlelerden biridir. kişiliğin ön planda olduğunu söyleyen erkekler, güzel kızların kişiliklerini anlamaya çalışıyorlar. kimse çirkin kızların kişiliğiyle ilgilenmiyor bile.
kilciklitazefasulye kilciklitazefasulye
sarfeden ne kadar adam varsa topunun sokaktan geçen afet gibi hatunu görünce peygamber devesi gibi kafalarını kendi eksenleri etrafında 180 dereceye kadar çevirmek suretiyle salyaları aka aka hatunun gözden kaybolmasını bekleyeceği, hatta böyel bir kızı düşürme (düşürme de ne ise) ihtimalleri doğduğunda karakter marakter iplemeyip bodoslama olaya gireceği %99.9 oranda sabit görülmüş olan cümledir.

yalanını yiyim senin

düzenleme: imla
genuinewicks genuinewicks
kişiliğe bakarak arkadaş güzelliğe bakarak sevgili seçilir benim bildiğim fakat kişiliği çok güzel ama çokta çirkin olmayan bi kızla ilişki yaşayıp bitse bile erkek tamamen kopmak istemez arkadaş falan kalmak ister çünkü hayatında ilk defa kişiliği sağlam bi kız arkadaşı olmuştur ve onu hayatından çıkarmak istemez.
black blood black blood
kimi zaman doğru olabilecek ama çoğu zaman kuyruklu bir yalan olduğunu düşündüğüm cümle. kişiliğine(!) baktığı kızın trafik kazası geçirdiğini düşünelim bu lafı diyen kişinin. gözleri kör olmuş, sakat kalmış veya felçli olmuş olduğunu varsayalım. yine de der mi bu cümleyi merak ediyorum.
kendindençekilmez kendindençekilmez
bir kızın kişiliğine bakmak hatadır..en güçlü karakterler bile aldatır,vazgeçer,acı verir..sen bir kızda uyandırdıklarına ve seninleyken dış dünyaya yansıttıklarına ya da verdiğin sevgiyi sana geri nasıl dönüştürebildiğine bakmalısın..seninle yaşama nasıl bağlandığı,sana seni seviyorum diyen sağlam bir karakterden daha önemli bir ayrıntıdır.
1 /