benexol

1 /
cizgili filim cizgili filim
rivayete göre düzenli kullanımda sivrisinekleri bünyeden uzak tutmaya yarayan b vitamini kompleksi. özellikle kas ve sinir sistemi hastalarının olmazsa olmazı, aynı zamanda. kendilerine sempatiyle bakıyoruz efendim.
impish impish
harikalar yaratır lakin her güzelin kusuru olduğu gibi tek kusuru kötü kokmasıdır.beyninizi normalden 5 kat daha güçlü kılar.örneğin geçen yıl 60 almak için saatlerce çalışırken yazın kullandığım benexol ün etkisiyle bu dönem sınavdan önce yarım saatlik hazırlıkla vizelerimin finallerimin en aşağı 80 olmasına sebep veren ilaçtır.b12 ve b6 takviyesidir.bunlar da zihmizi açar odaklanmamızı kolaylaştırır.bünyeye reset etkisi yaratır.ssk karşılar her doktor yazar.akarı kokarı yok diyesim gelsede gerçekten kötü kokar.idrarırınızla çıkış yaptığı için kokusunu oraya da yansıtır.kullanın kullandırın efendim.her şeyin çoğu zarar biliyoruz ama bu bir vitamindir ve günde bir tane alınması hiç bir zarara yol açmaz.
ubeyit hatipzade ubeyit hatipzade
artralji, artrit, diabetik nöropati, gebelik, kramp, lombalji, miyalji, nevritler, romatizma ağrıları gibi b1 ve b6 vitamini gereksiniminde kullanılan ilaç.
turkuazoje turkuazoje
b12'imin dibe vurduğu şu günlerde kullanmayı planladığım vitamin. odaklanmayı kolaylaştırıp zihni de açıyomuş, bir de az uyuyormuşsun daha ne olsun. beni anca sen toparlarsın benexol.
nicksizhan nicksizhan
b12 vitaminidir.sinirleri güçlendirici etkisi vardır.aynı zaman da berbat ötesi de bir kokusu vardır.kullanılmaya ilk başlanılan zamanlar kokudan çok da rahatsızlık duyulmasa da bir müddet sonra koku etkisini fazlasıyla gösterecektir.
voiceofloneliness voiceofloneliness
bir sürü para verip aldığım vitamin haplarına kesinlikle takan ucuz ayrıca sigortanın karşıladığı vitamin hapıdır.
özellikle kas ağrısı, yorgunluk, unutkanlık ve sabahları erken kalkamıyorum, uykuya doyamıyorum gibi şikayetleri olanların denemelerini şiddetle tavsiye ederim.

idrarda ağır vitamin kokusu oluşturduğu tespitine katılıyorum.

ayrıca doktorlar ve eczacılar her ne nekadar günde 1 adet alınmasını tavsiye ediyorsa da kendim için söylüyorum 2-3 günde bir almak daha bi güzel çünkü ilacın rahatlatıcı etkisini kesin ve net bir şekilde hissediyordunuz.

ayrıca tek tip bir vitamin ihtiva ettiğinden dolayı multivitaminlere göre daha bir tercih edilesidir. çünkü multivitaminlerde bünyenizin ihtiyacı olmayan, daha kötüsü fazlası bünyeye zararlı olan vitamin türlerinin de olabilitesi vardır.
ordinar ordinar
doktorun "kulağında su toplanmış, östaki borun iyi çalışmıyor." diyerek reçeteme yazdığı ilaç.

yalnız çok manyak etkileri var. bir haftadır enerji doluyum içim böyle kıpır kıpır. koku olayına hiç deyinmiyorum bile yutarken bi ayrı idrarda bi ayrı kokuyor. harbi harbi uyku da getirmiyor. hergün 12 saat uyusam tık demeyecek ben bildiğim 4-5 saat uykuyla cin gibi dolanıyorum ortalıkta. ama karaciğer böbrek gibi organlara zarar verdiği düşüncesiyle gönül rahatlığıyla kullanamıyorum
zıpır zıpır
pembe hap.

genelde kokusundan muzdarip gözüküyor kullananlar amma hızlıca yuttuktan sonra abartıldığı kadar kötü bir koku olmuyor. ha bir de bol su içmek gerekiyor. bazen azıcık su ile halledeyim diyorum ve boğazıma yapışıp kalmış gibime geliyor ve üstüne bayağı bir su içmem gerekiyor.
deliverance s outro deliverance s outro
akşamın 8'inde uykumun gelmesine belki çözüm olur, yorgunluğu halsizliği üzerimden atar diye sarıldığım, burun deliğime sokup da kokladığım ama kokusunda bir şey bulamadım ilaç. ekşi'deki yorumları okursanız 10/10 plasebo etkisi alırsınız, sizi de oldukça mutlu eder, bu etki yeterli gelir. tabii tüm yorumlara rağmen hala yatağa girip notları okumaya çalıştığımda gelen uykuyu anlamış değilim. ha hatayı belki yatarak ders çalışmakta yapıyorum, ama keyfime düşkünüm ne yapayım..

ayrıca evet, yorumlara bakarak ilaç kullanabiliyorum. bunu 2 özel hastaneye gidip, ikisine toplamda 600-700 lira arası para bayılıp geniz akıntıma çare bulamadıklarında anladım. biri alerjidir, olur öyle dedi. diğeri geçer geçer dedi. lan 300 lira? diyemedim tabii. aman sakın atlamayın niye devlete gitmedin diye valla dalarım.
1 /