benim kalbim temiz in götü

1 /
dionysos dionysos
adam götünün o kusursuz hattı ortaya çıksın diye elini pantolon cebine atıp ve hatta daha da yuvarlak görünmesi için muhtemelen ayak parmaklarının uçlarında durup lcw'den aldığı yazlık kanvas pantolonu ile poz vermiş.

zannımca, işaret parmağını diliyle ıslayıp meme uçlarını belirginleştirmek suretiyle fotoğraf paylaşmaktan daha evlâdır. artını verdim güzel kardeşim. zıçan adam gibi bi göt pozu da bekliyoruz ayrıca...
3
birfincancay birfincancay
gece saatlerinde "ah ya neymar" reyizin instela'dan apar topar tahliye edilmesini unutturmak üzere planlanmış bir olayın servis edilmesi amacıyla öne sürülmüştür.

hatırlarsanız neymar'ın bir kadın yazarımızla geçen malum tartışmasından yaklaşık 48 saat sonra da "lö şuhane" kod adlı yazar benzer bir unutturma kampanyası başlatmıştı.

emri kimden alıyorlar bilmiyoruz, ama biz her şeyin farkındayız. büyük resmi gördük. böyle götle memeyle tarihi unutturamazsınız. bu millet yemez. yani lö şuhane için kesin konuşamıyorum da bunu hiç yemez.
27
müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
ana ekrana düşünce görmemek mümkün değil.
bu başlıkta ve görselde dikkatimi çeken tek husus:
yıllarca aynada selfie/ foto çeken kızlara kezbanından tut bilmem nesine kadar dünya kadar laf ettiniz beyler!


bu akımın devamını getirecek arkadaşlar, instagram storylerini tarayıp spor salonunda çekilen fotolarını kullanabilir, sshjsgjkl, şaka bir yana da yapmasanız keşke, böyle şeyler.
bouii bouii
her şey bundan seneler önce kadın bir yazara adamın birinin müsanip yerini attığı o paranormal süreçle başladı ki ondan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı...

artık hepimiz kirlendik, yetmedi mütemadiyen meme, göt görüyoruz. allam sen görüyorum ve arttırıyorum çılgınlığından bizleri koru. dinimiz, amin.
harici gazelhan harici gazelhan
"ben açacağım başlıklarla ya da açılan başlıklara gireceğim girilerle değil, götümle gündeme gelmek istiyorum" diyen birisinin götüdür.

kimbilir belkide düpedüz götünün reklamını yapmakta ve götü için giri istemektedir.
1 /