beren saat in yiyişmesi

hakanhoca hakanhoca
aslında "rol gereği yiyişmesi" olacaktı da malum 23 karakter sınırı.

geçen gün televizyonlarımızda --değil-- netflix'te gördük; beren saat, mehmet günsür ile yiyişti. atiye dizisindeki bu sahneye ise beren'in kocası kenan doğulu şöyle bir yorum yapmış.

- her sahnesi mükemmel. beren'in performansına bir kez daha hayran kaldım. onunla gurur duyuyorum. dünya çapında bir oyuncu. mehmet ile harika partner oldular.

bence de kenan bey haklı. ama eksik söylediği bir şeyler var sanki; vatandaşların hepsi renkli magazin ve performans dünyası içerisinde.

taraflardan biri şarkıcı, albüm satması lazım: reklam 1.

diğeri de oyuncu, yüzünü övmesi oyunculuğunu kötü bile olsa göstermesi ve konuşulması lazım: reklam 2.

son olarak da netflix'te yayınlanan karasal yayına inmeyen projeyi parlatmak gerekmiş yani satışlar iyi değil belli ki. "hangi dizide oynamış da yiyişmiş ki haberim yok" diyerek ürününü gündeme getirmeli: reklam 3.

bu da dizideki sahne;www.aksam.com.tr

-- buraya reklam alınır --
2
lorquet lorquet
olm bu kadın sevişmese habercilik aç kalacak. yıl 2009 muydu, şu aşkı memnu da kıvanç tatlıtuğ ile sevişme sahnesi varmış. neredeyse bir ay boyunca inanılmaz sevişme sahnesi diye yağladılar. sanki porno çekti aq dhdhd. fatmagül'ün suçu ne? dizisinde de böyle bir bok oldu ama o konuya girecek kadar takip etmedim.