beşinci buluşma gününün diğer günlerden farkı

seanvictorydawn seanvictorydawn
aslinda o sadece besinci bulusmalaridir, kesinkes iddia ediyorum;
sevgililerin en sarmas dolas en ask böceĝi en can ciĝer kuzu sarmasi olduklari gün

dante gabriel rossetti demisti ki:

seven kalpler birbirlerine dönük durmazlar... önlerine bakarlar ve önlerinde koskaca engin bir bosluk vardir... hayata birbirlerinin bakislariyla bakma kabiliyeti edinmislerdir.
bugünden sonra, sevdiĝinize "seni seviyorum" derseniz ve gerçekten içinizde o sevgi varsa, ona baktiĝinizda kendinizi görürsünüz. artik kendiniz kadar emin olduĝunuz biriyle ortak bir serüvene çikma vaktidir. ( beata beatrix 1872 )

besinci bulusma günü'nde ay'dan oturur ve dünyaya bakarsiniz... aynen
aysel gürel 'in sözünü ettiĝi gibi:

haydi gel benimle ol , oturup yildizlardan bakalim dünyadaki neslimize...

çünkü bu dünyanin besinci bulusma gününü yasayan çiftlere ihtiyaci var.
bi niyan vardı bi niyan vardı
bazı kadınlar için bir eşiktir. 5 sayısının öneminden kutsallığından değil ama, kadınların ilişkilerdeki temel hastalarından biri, tanımadan bağlanmaları bence... sonradan "yaşandı bi' şeyler flört de bitti..." durumları yaşamamak için duygusal ve cinsel olarak anı yaratacak samimiyete geçmeden önce iyi gözlem yapmak ve flörtümüz olan bireyi iyi tanımak gerekir. bir kaç arkadaşça buluşma, sohbet iyi bir gözlemciyseniz işinize yarayacaktır. kimine göre 3, kimine göre 5, bazısına 15 buluşmalık gözlem gerekir ama bir filmde görmüştüm, kızın sevişmesiz 5 buluşma kriteri vardı. filmde adam 6. buluşmayı gerçekleştirmedi.
polia polia
buluşma mi saymak?
bu neyin kafasıdır dediğim hede!!
ben ikinciden sonra bırakıyorum zira 2. olursa 3-4-5-6-7 ve devamı da gelir. 100'e kadar yolu var. say sayabilirsen lol.