binali yıldırım super mario videosu

bitli piyade bitli piyade
akp istanbul gençlik kollarının hazırladığı ucuz videodur. yap işlet devret yöntemiyle yapıp üstüne taahhüt verip taahhütleri karşılayamayınca bedelini halka ödettiği şeyleri gururla sundukları videodur. bunun üstüne bir de sanki hepsini binali yapmış gibi onu oynatıyorlar. gerçi binali yıldırım'ın partideki konumu piyon şeklide olduğundan pek sırıtmamış ama anca aptal kandırır bu video.


radiance radiance
tayyip erdoğan'a atfedilen bir sürü işi bu sefer binali yıldırım'a atfetmişler. şimdi bu yeni havaalanlarını, köprüleri, tünelleri falan binali yıldırım mı yaptı yoksa tayyip erdoğan mı? herkes üstlenebiliyorsa projelerde çalışan japon mühendisleri de başkan adayımız olmaya çağırıyorum.
1
tanrım sana geliyorum tanrım sana geliyorum
bu zamana kadar nasıl ceplerini doldurduğunu göstermişler asıl. hatta asıl amacın havalimanı gibi yerlerin geliri olduğunu da göstermişler. insan namına yapılan bir şey olmadığını da. ne yaptıysa aslında yaptırdılarsa hepsi ticari şeyler.
chnyrdkl chnyrdkl
şimdi bunda ne gizli bilmiyorum ama bu şekilde paylaşımlar cidden mizahi baya bir güzellikle neler neler yapıyor.
cümleyi bile devrik yapıyor insanın aklını karıştırıyor
dumrul dumrul
videoya ido'yu koymuşlar ido'da yolsuzluk nedeniyle kendisini görevden alan kişi ali müfit gürtuna
videoya ulaştırma bakanlığı dönemini koymuşlar, o dönemde istanbul büyükşehir belediyesine 1,5 milyar dolar çaktığını söyleyen gazete yeni şafak.

videoya hızlı tren koymuşlar. bu şov yapabilsin diye 41 kişi öldü.

videoya 15 temmuz koymuşlar, fethullah'ın mabadını yalarken göz yaşlarına boğulan da bu:


di mi ama di mi ama
'ülkede tartışmasız mükemmel işler yapıldı, hepsini de o yaptı.' temalı video. ( tabii seçim bitene kadar. seçimden sonra düşük profilli, inali-binali seviyesine çekilip çobana tapınma devam edecek.)

ayrıca; atandığı görevlere bakınca partisi pek mario değil de, joker olarak görüyor kendisini sanırım.

(bkz: why so serious)
equisetum equisetum
mazbata.online sitesinde yayınlanan oyundan sonra mario binali fikri beni şaşırtmadı. ekrem imamoğlu ismini bile alıp kendi reklamını verenden başka ne beklenir zaten. adamı da çalar kaçırırlarsa bunlar iki gün sonra şaşırmam.