bir dileğim var

rüyanda görsen inanma rüyanda görsen inanma
çocuğunu lösemiden dolayı kaybeden, lösemi tedavisi gören çocuklarla direk iletişime geçerek ''seni ne mutlu eder'', '' şuan neyin olmasını istersin'' gibi sorularla onların ihtiyaçlarını listeleyen alper türedi'nin gönüllü olarak, tırnaklarıyla büyütmeye çalıştığı facebook grubudur.

* grupta nakit akışı yoktur, alper türedi listeleri gruba gönderiyor siz de o listelerden temin edebildiğinizi veya etmek istediğinizi gönderiyorsunuz o da teslim ediyor ve çocuklarımız mutlu oluyor.

grubun adresi:https://www.facebook.com/groups/birdilegimvar/
cantay cantay
"eski laptop, tablet ve cep telefonun bir dileğe dönüşsün" adında bir kampanya başlatan dernek. çok yüce amaçları var. hayatları sonu belirsiz lösemi tedavisi için hastanelerde geçen, hallerini görmeye yüreğimin dayanmadığı yavruların dileklerini gerçekleştirme gibi misyonları var. umarım duyarlı insanlarımızın sayısı fazladır.

kilokoin kilokoin
bu sozlukte bilgi girileri yazmadim, hatta agzina sica sica hep icimi doktum, ne hissettiysem yazdim, blog gibi kullandim, bos bulundum tabii. anonim olmadigim insanlar bundan oyle guzel faydalandilar ki, size anlatamam. sinsi sinsi ilerlediler, icimi bildiklerinden ve tabi cogunlukla benim salakligimdan cikarlarini cok iyi sagladilar. helal olsun, baska diyecegim hicbir sey yok. bundan sonra hesap siliniyorsa silecegim, silinmiyorsa da bir daha ugramayacagim. 49 numara ayakli yazara ekmek gonderecegim ve yanlis hatirlamiyorsam mavi kelebek'in tavsiyesi uzerine kekik cayi ile donut yiyecegim. cok guzel insanlar var fakat yeterince degil. ve bir dilegim var, umarim insanlarin duygulari ile dalga gecen herkes bir gun gercek kalp kirikligini tadar.