bir dileğim var

rüyanda görsen inanma rüyanda görsen inanma
çocuğunu lösemiden dolayı kaybeden, lösemi tedavisi gören çocuklarla direk iletişime geçerek ''seni ne mutlu eder'', '' şuan neyin olmasını istersin'' gibi sorularla onların ihtiyaçlarını listeleyen alper türedi'nin gönüllü olarak, tırnaklarıyla büyütmeye çalıştığı facebook grubudur.

* grupta nakit akışı yoktur, alper türedi listeleri gruba gönderiyor siz de o listelerden temin edebildiğinizi veya etmek istediğinizi gönderiyorsunuz o da teslim ediyor ve çocuklarımız mutlu oluyor.

grubun adresi:https://www.facebook.com/groups/birdilegimvar/
cantay cantay
"eski laptop, tablet ve cep telefonun bir dileğe dönüşsün" adında bir kampanya başlatan dernek. çok yüce amaçları var. hayatları sonu belirsiz lösemi tedavisi için hastanelerde geçen, hallerini görmeye yüreğimin dayanmadığı yavruların dileklerini gerçekleştirme gibi misyonları var. umarım duyarlı insanlarımızın sayısı fazladır.

masumiyet keranesi masumiyet keranesi
"yaşama tutunmaya çalışan bir çocuğu en son ne zaman sevindirdiniz" sloganıyla dernekleşen ve büyüyen bir dileğim var derneği' ne facebook sayfası üzerinden tüm yazarlarımızın destek vermesi dileğiyle.