bir vajina uğruna kedileri kullanmak

1 /
pata kute pata kute
kadın haklarını savunursun meriç olursun, kadına dair bir iki güzel şey paylaşırsın vay seni sinsi köpek olursun, nafaka dersin gelmişinden girerler geçmişinden çıkarlar zaten. bir söyleyin de ne yapalım sizi memnun etmek için?
hoşlarına gitmese de kadına yaşam hakkı tanımayan özünde kadın düşmanı bu zihniyet ortadan kaldırılmaya mahkumdur.
3
emekli mecnun emekli mecnun
böyle tutkuları anlamlandırma konusunda yapabileceğiniz çok basit testlerle bir insanın bir tutkudan prim toplamaya çalışan bir mal mı yoksa bir tutkunun esiri olmuş masum pambık bir galp mi olduğunu büyük ölçüde anlayabiliyorsunuz

1-tutkunun ondan istediklerine haiz mi?

mesela ben kedi beslemedim ama onun da muhakkak kendince trikleri vardır.mesela ben köpek besleyen biri olunca acizane köpeğim yeşillik yemeğe başladığında midesinin rahatsız olabileceği,tüylerini iki de bir kesersem çıplak hissedip bunalıma gireceğini yahut yeterince sosyalleşmediğinde tıpkı korona izolasyonunda kafayı sıyıranlar gibi tuhaf bunalımlara gark olacağını,ırksal olarak kalça eklemlerinin hassas olduğunu ve dolayısıyla geçirdiği bazı iltihaplarda topallamaya başlayacağını biliyorum.hangi mamayı sever,hangi oyuncaklar başına bela açar bunları az buçuk biliyorum.ha evet herkes anasından bunlarî bilerek doğmuyor.ama bir heves alıp yavruları ormana terk eden bir orospu çocuğuyla sizi ayıran şey bu zahmet edip onun hakkında bir şeyler öğrenme isteği.

aynı taktik de her yerde tutuyor.misal teknesiyle devamlı övünen birinin kazara zengin olmuş görgüsüz bir çomar mı yoksa gerçekten denizlere aşık bir adam mı olduğunu yüzme biliyor musun?dan başlayan bir kaç basit soru ile rahatlıkla kestirebiliyorsunuz


2-kümülatif fayda/maliyet

bu da oldukça etkili.bir adam haftanın 6 günü eşek gibi çalışıp bir gün bir şeye vakit ayırıyorsa,hobisi olan alanda bir şeyler üretiyor bir değer oluşturuyorsa yahut en azından kimseye bir zararı yoksa en azından bir "bırakınız yapsınlar"ı hakediyor demektir.

mesela vardı bizim de böyle arkadaşlarımız.evden gelecek 3 kuruşa takla atar öğrenci.beslenme eksikliği yüzünden vücudunda defektler yaralar bereler çıkar.ama gidip o kediyi de alır.sonrasî hem kediye hem kendine eziyet.kedi kongolu sıpalara döner.eleman zaten o halde.bitiydi piresiydi.böyle bir rezilliğin kusura bakmayın adı tutku değil mallıktır

yahut bir insan yazmaya tutkulu olabilir.ama kapasitesi sınırlıdır.yazdığı şey yalnızca kendini eğlendiriyordur.bu adam gider sözlükte yazar.efendim edebiyat klüplerine amatör dergilere yazı gönderir.ama yayınevine bıraktığı boktan konsinyenin kimseye faydası olmadığını anlayınca araya torpil sokup kitabı bastırıyorsa onunki şöhret hevesidir.mallıktır.sonunda kendine ve topluma anca zarar verir.

3-insan tanımak

bu da çok faydalı bu tip şeyleri ayırt edebilmek açısından.eğer birşeylere tutkun insanlarla yeterince karşılaştıysanız bir yerden sonra insanların etrafa yaydığı tutkuyu hissedebilir hale geliyorsunuz.

mesela adamın enstrümana dokunuşu,kadının kedisi hakkında konuşurken gözlerinin parlaması,çocuğun günlüğüne sarılırken evladına sarılır gibi olması filan.

bu olmadığında adam kediyi ağzına soksa da yapmacık kalıyor.var mesela bazı mallar.kedinin surat ifadesi bile tipini siktiğim geldi yine diyor.sarılıp öpüyor güya kedi altta iki büklüm.vs. vs.

ya da en basitinden inkarı saklamanın metodları vardır.kimi mizahın altîna kimi öfkenin altına saklar.bu herifi rol yaparken yakaladığınızda ya sündürüp olayı laçkalaştırıp yırtmaya ya da öfke ile karşılık vermeye kalkar.gerçek tutkusu olan adamın böyle şeyler s.kinde bile olmaz.

özetle evet.insanoğlunun elbette tutkuları zaafları var.ama bunların da anlaşılabilir olduğu bir aralık var.hayvanseverim deyip kürk giymek gibi,her fırsatta amsalaklık yapıp "bunlar hep kedi tutkusundan" demek gibi.yakalanıyor insan bazen.hoş durmuyor.

her zaman söylerim.doğal olun.kasmayın.ucunda ölüm yok.
2
kendinibulamayankız kendinibulamayankız
yanlış başlık. bir falan değil. bir kedinin ömrü ortalama 13 yıl dersek, kişinin hızına ve becerisine bağlı sayı çok değişken olabiliyor. bir tane için kedi sahipleniyorsa o dünyanın en vizyonsuz adamıdır, tez elden kedisi alınıp aklı selim er kişilere verilmelidir.
gurt gurt
içerisinde hiçbir yanlışlık barındırmayan durum.

dünyadaki pek çok şeyi bahsi geçen vajina için yapıyor erkekler. burada sorun kedi besliyor olmasına ulvi manalar yükleyenler yalnızca. ben bir erkeğin kadınların ilgisini çektiği için kedi besliyor olmasını asla eleştirmem, ayrıca bir hayvanın da karnı doymuş olur. fakat esas sorun yine bir hayvanın karnını doyurmasına rağmen ondan sağlanan faydanın inkar edilmesi. yani, dürüst olmak bu meselenin esas değişkeni bana kalırsa.
1 /