bira içmek hamallıktır

1 /
bu nasıl bir teyatora bu nasıl bir teyatora
son derece yerinde bir önermedir.
bira içen insan 13 dakikada bir tuvalete gitme ihtiyacı hisseder.
yani normal şartlar altında ve oda sıcaklığında her içtiğin 50 cl şişenin akabinde tuvalete boşaltma ve yer açma durumundasın sevgili kardeşim. üstelik sigortan da yok bu işçiliğin karşılığında.

bu sebepten rakı can'dır. rakının çişe zorlama süre ortalaması en az 1.15 saate tekabül eder.

son derece mühendis kafası ile tespittir.
kuduz hektor kuduz hektor
içmeyin o zaman amına koyim ya. yıllardır şu muhabbet dönüp duruyor. tamam anladık en kral içkiyi içen de sizsiniz, ortam adamı da. bir bitmediniz hakkaten. bak gene sinirlendim.
tukyu tukyu
kendimize iki üç bira tüketmelik kadar zaman ayırıp eş dostla muhabbet etmek, ya da kendi başımıza kafa dinlemek isteriz buz gibi birayla bu işe keyif katarız. kimileri de bira hamallıktır muhabbetine sarar. hayır tuvalete çıkma meselesini niye bu kadar büyütüyor insanlar anlamıyorum, sanki heriflerin tuvaletine işiyoruz da temizliğini o yapıyor.

-bira hamallık yea
+sebep?
-çok fazla işetir.
+hmm rakı içince daha az işeriz o zaman çılgınca rakı tüketmeliyiz dostum.
lucille lucille
alkolü sadece sarhoş olmak için alanların sanrısıdır, inanmayın. millet zaten hamallıklarından yüzlerce çeşit bira üretmiş.
kaptonur kaptonur
hamal olduğumu öğrendiğim beyan.

dolabımda ballı viski var ama içmiyorum. deseler ki bira var gel içelim yes ofkors derim o derece hamalım...
6
mülhem olmak mülhem olmak
o da bir şey mi hafif mülayim yapar aman içmeyin. renkli işetir, kabustan uyandırmaz, huzursuz ç*k sendromu yapar dosta düşman eder. hamallık buradaki en masumane etkisidir.

sümerlerden babillilere, eski mısır dan günümüze kadar yöresinden kültüründen, iklim özelliklerinden üretim koşullarına milyon tane nedenle değişime uğramış ve hala günümüzde dahi bu değişimine tanık olduğumuz, çok ince ayar gurmelerin, en iyi tadımı yapmak için okullar okuyup, dünyayı gezip farklı bira kültürlerinden deneyimler elde etmek için uğrunda onca fedakarlık yaptıkları bira, hamallık yapıyor aman içmeyin.
house md house md
ne içecez la biz?

"bira hamallık, kıro musun rakı içiyosun, votka da içki mi oolm, viski ney lan fabrikatör müsün sen?.." bi' salın la milleti, kim ne içiyosa içsin?

yaz sıcağında; dolaptan çıkardığı buz gibi birayı kafasına dikip sağlam üç yudum almayan adam; hâlâ yaşıyorum diyorsa şüpheyle yaklaşın. bitkiseldir kesin o hayat.

işbu katılımcı sözlük içeriğine ait tanım:
ha - mal beyanı.
1 /