bira içmek hamallıktır

2 /
house md house md
ne içecez la biz?

"bira hamallık, kıro musun rakı içiyosun, votka da içki mi oolm, viski ney lan fabrikatör müsün sen?.." bi' salın la milleti, kim ne içiyosa içsin?

yaz sıcağında; dolaptan çıkardığı buz gibi birayı kafasına dikip sağlam üç yudum almayan adam; hâlâ yaşıyorum diyorsa şüpheyle yaklaşın. bitkiseldir kesin o hayat.

işbu katılımcı sözlük içeriğine ait tanım:
ha - mal beyanı.
müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
tabii ki de bira hamallıktır.
viski içerseniz düşünürler, rakı içerseniz ya medhederler ya avam bulurlar. şarap, ılık romantiklerin işidir vs.

alayı "delinin biri bir taş atmış, dokuz akıllı çıkaramamış." ile insanların alkol zevklerine göre kimilerinin kendilerini üstün, diğerlerini de alçak görme kompleksidir, arkadaşlar. sınıf ayrımını bari şunda yapmayın be.
karalahanacan karalahanacan
bünyeden bünye ye değiştiği için haklılık payı vardır.lakin dikkatimi çeken gerçekten yeni jenerasyon içmesini bilmiyor .
mesela sarhoş olmak için bira içilmezmiş , gerek yudum sayısı gerek soğuk içecek olması biranın sarhoşlukta en tatlı içecek ediyor.
sadece bardağının kalıbı bile insana bir psikolojik rahatlık veriyor .hani bir elini sadece bu bardağı kavramak için kullanıyorsun ve bu çatal bıçak rakı bardağı nezaketinden seni uzaklaştırıp basit bir işleme itiyor olması inanılamaz rahatlığa kavuşturması sarhoş olmak için zemini hazırlıyor bile çoktan .

bu rahatlık zaten işeme kısmını sıklaştırıyor .meze olayı da sınırlı olması gayet pratik bir hale getiriyor.

sen ama okuz gibi yemek yedikten sonra bira içmeye başlarsan ciddi hamallık ve işkence .
feelsbatman feelsbatman
kesinlikle katıldığım önermedir. ayrıca corona ve miller içenler de gizli gay olan hamallardır. viski ve gin&tonic içenler ise kendine saygısı olan alfa bireylerdir.
sor bana pişman mıyım sor bana pişman mıyım
sarhoş olmak için alkol almak başlı başına hamallıktır.
kafa olmak istiyorsan marihuana var, kokain var.
arctic monkeys sizler için söylüyor.
i m going back to 505
if its a seven hour flight or a forty five minute drive
edit : :((
deliyim delisin deli değiller deliyim delisin deli değiller
ben mi yanlış biliyorum acaba biranin hamallik ile iliskisi kisi-tuvalet iliskisi ile ilgili degil mi? bira icenin bir ayagi tuvalettedir. hamallik kismi burada. sozun ozu bununla ilgili sayin arilar.

geri kalani keyif lan. bira icen bira icsin tuvaletten cikmasin, raki icen raki icsin (ama edebiyatini yapmasin rica ediyorum)

yine birileri elitist bir yaklasimla baskalarini avam/ varos falan diye nitelemis puahahhah. lan her konuda mi iyisiniz siz?
format at geçer format at geçer
1 bira en ucuz yerde 15 tl. hamallık da yapamıyoruz artık limonlu sodayla günü kapatıyoruz amk. bunları konuşmuyoruz da kalkmış neyi konuşuyoruz.
şu devirde alkol alırken hükümete ödediğiniz vergiler den bahsedelim o vergileri ödemek için nasıl hamallık yaptığımızdan filan. ama sıkıcı şeyler tabi bunlar size ayrıştırmacı taşak geçmeli şeyler lazım.
2 /