bitcomet

soulforged soulforged
hız bakımından en üst seviyedeki torrent clientlarından biri. hem d/l hem de u/l hızı bittorent ve abc gibi bilinen clientlardan daha yüksek. bu hız farkı özellikle düşük seedli torrentlerde açıkça belli oluyo. gb statüsünde dosya çektiğinizde dakikalarca sürüp sinir bozan hash check olayını da değişik bi kodlamayla ortadan kaldırmışlar. arayüz de aynı anda bissürü torrent çekenlere kolaylık sağlaması için tasarlanmış. farkedebildiğim tek eksisi ise bazı eski trackerların bu clientı desteklememesi. şiddetle tavsiye edilir.

detaylı bilgi ve download linki için (bkz: bitcomet )
akrep akrep
bir çok trackerin baş belası torrent programı. her ne kadar kimi trackerlar tarafından yasaklanmış olsa da, verdiği hata mesajına rağmen trackeri es geçip direkt olarak diğer kullanıcılara ulaşmayı başaran bir program. azmi takdire şayan. sonuç mük-kemmel...
jwin jwin
en sonki versiyonuyla her şartta download yapabilen program. router olan modemlerde port açmanıza gerek kalmıyor.
jwin jwin
port açmadan kullanıldığında çok yavaş download eden program. ayrıca içinde üyelik gerektirmeyen torrent sitelerini de barındırıyor. bir şey ararken adres sıkıntısı çekmiyorsunuz.
ibrik ibrik
herkesin övüp durması sebebiyle uzun süredir çok büyük verim alarak kullandığım bittorrentın yanına indirdiğim sonra da memnun kalmayıp sildiğim client. 170 kb/s gördüğüm en yüksek hızdı. bu devirde 170'le indirme yapanı döverler. ben alışmışım ortalama 500'lerle indirme yapmaya o yüzden bana gelmez. hala kullanan varsa diye uyarıyım dedim. diğer seçeneklere de bir göz atın hala en iyisi bitcomet diyorsanız keyfiniz bilir.
the dark lord sauron the dark lord sauron
8 mbit internet hızım olmasına rağmen indirme hızımın 1.1 mb olmasını sağlayan torrent istemci. şimdiye kadar pek çok torrent istemci denememe rağmen bitcomet kadar hızlısını göremedim. kullanın, kullandırın...