bittorrent

1 /
atropos atropos
yeni başlayacaklar için öneriler:

1- iyi bir bağlantı hızınız olması önemlidir.
2- sisteminizin firewall ve guvenlik ayarlarını torrent programları çalışacak şekilde konfigüre edin.
3- iyi seed ve leech oranları bulunan güncel kaynaklar, siteler keşfedin.
4- indirdiğiniz dosyalar ile ilgili diğer kullanıcıların yorumlarını mutlaka okuyun. çalışmayacak, virüslü ya da şaibeli dosyalarla boşa vakit harcamayın.
5- download'unuz bitse de programı açık bırakın. hem baskaları da sizden faydalansın hem bol upload yapan biri olarak puan kazanın.
6- indirdiğiniz dosyaları paylaşın.
7- indirdiğiniz dosyaları paylaşın.
8- bencil olmayın, indirdiğiniz dosyaları paylaşın.
sycrone one sycrone one
flash disk, mp3 çalarlar gibi aletler vasıtasıyla yayılan, amacını tam olarak çözemediğim bir virüstür. netten bir yerlere bağlanmaya çalışır. böyle her yere bulaştırır kendisini, gecenin bir vakti silmek için uğraştırır insanı.

bittorrent exe şeklinde vücut bulur, gizli klasözleri göstererek görebilirsiniz eğer varsa.

not: tam çözümünü bilen varsa bana ulaşsın, mp3 çalar klasörüne girmek istediğimde klasör seçeneklerinde bir ilişki oluşturun diyor. çözemedim nedir ne değildir, sağ tıktan aç deyince girebiliyorum.
poppy poppy
the fountain'imin gelmesi sebebiyle bilgisayara yüklediğim ancak sonunda yeter be seni çözmekle mi uğraşacagım dediğim gayet zor bir program. ama içime de bir hüzün çökmedi dersem yalan olur. isyanım var:

bende normal bir genç olarak bittorent istiyorum.

bende bedava filmleri indirmek arşiv yapmak onları dağıtmak istiyorum.
emrahman emrahman
askerliğimi yaparken kafamı duvarlara vurmama neden olan virüstür bu. ne işe yaradığı konusunda bildim olmamakla birlikte bilgisayara taktığınız flash belleklere kendini kopyalayarak aygıtın sürekli çalışmasını sağlıyor. avast antivirüs ile veya hijackthis programıyla silmeniz mümkün. zaten kendisi c:\windows klasörü altında bulunuyor.
cherry on baby cherry on baby
dikkat edilmesi gereken bir de virüsü vardır bu yararlı programın. bir kullanıcı tarafından irc ile uzaktan kumanda edilen bu virüs aim üzerinden gönderiliyor. pcye girişinin ardından exe.ye yerleşen hain, kendisini internet'ten download ediyor ve torrent üzerinden dağıtmaya başlıyor.
(bkz:bittorent solucanı )
1 /