biz vurduk mu oturturuz

kareondokuz kareondokuz
bu ülkenin dostu olmadığından dolayı içi boş söylem. amerika bugün türkiye'ye savaş ilan etse 3 tarafı deniz olan ülkenin her tarafını kuşatır da bir tane ülke sesini çıkarmaz. yağmasa da kgürlüyor işte.

önce askeriye içine girip askerlerin elindeki silahların kaç model olduğuna baksın. ben 1973 model g3 ile askerlik yaptım. 3 tane atıp harbi çekiyorduk. karakoldaki tank çalışıyordu ama gitmiyordu. konuşmakla peynir gemisi yürüseydi...
saiyajin saiyajin
hala bu adamın söylediklerini ciddiye alan var mı? bir avuç çomarı kontrol edebilmek için bu tarz şeyler söylüyor işte. çomar olmadığınızı düşünüyorsanız neden sikliyorsunuz?
amonochrom amonochrom
nereye vurdunuz da oturttunuz mk, hep bağır çağır başka bir numara yok.

her gün birilerine ayar vermezse ölecek hastalığı bu !

banka müdürünü alamadın, kime posta koyuyorsun !

allah'tan kim yong'un, bu sıralarda iranın sesi daha çok çıkıyor da bizi kimse duymuyor yada iplemiyor, yoksa üçün birini bulucaz.
sophones sophones
bu saatten sonra içeride, dışarıda, alakalı, alakasız söylenen her sözü ve yaptığı her hamlesi iç politikaya ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine yöneliktir. dolayısıyla bu durumu anlayan kimseyi rahatsız etmeyecektir.

gerçekten fransız gazeteciyi azarlamasının amacının başka olduğunu mu düşünüyorsunuz? eldeki ekonomik ve sosyal verilerle seçime girilemeyeceğine göre milliyetçilikten devam edeceğiz.