black friday

4 /
skipper skipper
ürünlere dün ve bu sabah baktım, fark ettim ki çok şükür hiçbir şeye ihtiyacım yok. zaten ibnelik şurada ki kara cuma olarak bilinen bu günde her ürün indirime girerken iphone x indirime girmemektedir. indirime girmiş olsaydı belki sipariş geçerdim.
acid rain acid rain
malum sitelerden takip ettigim hicbir urunde gercek indirim yok. hatta iki kat fiyat yazip, indirimle yine ayni fiyata satmaya calismaktadirlar. ulan bu ulkenin is yapan firmalari da orospu cocugu cikti. bak bakalim elin amerika'sinda boyle uckagitcilik var mi...
pastirmalikurufasulye86 pastirmalikurufasulye86
yurtdışında 70 seneyi aşkındır uygulanılan etkinlik, ülkemizde 2 yıldır yapılıyor. iki yılda cılkını çıkartan firmaları tebrik ederim .indirim adı altında önce bindirilip sonra indirilmeyen fiyatlar sayesinde hiçbirşey almadım.

hepsiburada.com geçen yıl adam gibi indirimler yapmıştı. alacağım bilgisayar iki gün önce 3300 iken bir anda 3700 lere çıkıp indirime girmiş gibi gösterildi ya hepsiburada.com senide sildim.

bildiğin kara cuma oldu indirim anlamında. ülkemin esnafları millete salak muamelesi yapıyor ya bana en çok o koydu
aseton aseton
mağazalarda ortalama yüzde 20 indirim falan vardı. ancak mağazalara şöyle bir baktığınızda sanki tüm ürünler bedava dağıtılıyormuş gibi bir kalabalık vardı. tüm kıyafetler yerlerde. kasalarda 2638373 metrelik kuyruklar. "indirim" demek tüm kıyafetleri yere indirin demek değil, halkımızı sağduyuya davet ediyorum ajdlsjdls
çok uzakta öyle bir yer var çok uzakta öyle bir yer var
iki ay önce anama hediye olarak 1400 leraya aldığım notebooku dün 1800 liraya aynı sitede bilek firidey ile satılırken gördüm.

insan sikmenin de bi usulü olur be kardeşim. ha gerçi haklısınız, çok afedersiniz de öyle g*te böyle y******k. müstehak bu insanlara.
skipper skipper
bazı örümcek beyinlilerin anca öğrenebildiği iki ingilizce kelimeyi götünden anlayıp saçma sapan işlere kalkışılan gündür. bre gerizekalı, a. kodumun kıraathanecisi! kalkıp araştırıp doğrusunu öğreneceğine yaptığı işlere bak.
1
hoayda hoayda
destekçisi ya da karşıtı olduğum bir uygulama olmamakla beraber, arkadaşlarımın da sözlükte "vol2" diye paylaştığı videoyu haberlerde görüp bir süre anlık sinir krizlerine maruz kaldıktan sonra, kendime hiç "neden?" diye soramadığımı fark ettiğimde sakinleştim.
4 /