black friday

4 /
acid rain acid rain
malum sitelerden takip ettigim hicbir urunde gercek indirim yok. hatta iki kat fiyat yazip, indirimle yine ayni fiyata satmaya calismaktadirlar. ulan bu ulkenin is yapan firmalari da orospu cocugu cikti. bak bakalim elin amerika'sinda boyle uckagitcilik var mi...
pastirmalikurufasulye86 pastirmalikurufasulye86
yurtdışında 70 seneyi aşkındır uygulanılan etkinlik, ülkemizde 2 yıldır yapılıyor. iki yılda cılkını çıkartan firmaları tebrik ederim .indirim adı altında önce bindirilip sonra indirilmeyen fiyatlar sayesinde hiçbirşey almadım.

hepsiburada.com geçen yıl adam gibi indirimler yapmıştı. alacağım bilgisayar iki gün önce 3300 iken bir anda 3700 lere çıkıp indirime girmiş gibi gösterildi ya hepsiburada.com senide sildim.

bildiğin kara cuma oldu indirim anlamında. ülkemin esnafları millete salak muamelesi yapıyor ya bana en çok o koydu
aseton aseton
mağazalarda ortalama yüzde 20 indirim falan vardı. ancak mağazalara şöyle bir baktığınızda sanki tüm ürünler bedava dağıtılıyormuş gibi bir kalabalık vardı. tüm kıyafetler yerlerde. kasalarda 2638373 metrelik kuyruklar. "indirim" demek tüm kıyafetleri yere indirin demek değil, halkımızı sağduyuya davet ediyorum ajdlsjdls
çok uzakta öyle bir yer var çok uzakta öyle bir yer var
iki ay önce anama hediye olarak 1400 leraya aldığım notebooku dün 1800 liraya aynı sitede bilek firidey ile satılırken gördüm.

insan sikmenin de bi usulü olur be kardeşim. ha gerçi haklısınız, çok afedersiniz de öyle g*te böyle y******k. müstehak bu insanlara.
skipper skipper
bazı örümcek beyinlilerin anca öğrenebildiği iki ingilizce kelimeyi götünden anlayıp saçma sapan işlere kalkışılan gündür. bre gerizekalı, a. kodumun kıraathanecisi! kalkıp araştırıp doğrusunu öğreneceğine yaptığı işlere bak.
1
hoayda hoayda
destekçisi ya da karşıtı olduğum bir uygulama olmamakla beraber, arkadaşlarımın da sözlükte "vol2" diye paylaştığı videoyu haberlerde görüp bir süre anlık sinir krizlerine maruz kaldıktan sonra, kendime hiç "neden?" diye soramadığımı fark ettiğimde sakinleştim.
theokoles theokoles
dükkan basıp müslüman mısın, cuma gününe hakaret, salyangoz gibi şeyleri ağzından salyalar saça saça söyleyen ve videoları açık saçık yayınlanan tüm "insancıkların" hakkında ne yapıldığını merak ediyorum açıkçası. böyle dükkan basıp hakaret etmek, tehdit etmek serbest mi artık ülkede. yarın bir gün elin mısırlısı gelse benim ülkeme kendi dilinde nasıl yediğin bir şeyin ismini verdin dese mesela nasıl olur? ya da olur mu? ülke saçma sapan bir hal aldı artık. din için olduğunu iddia edip müslümanlık adı altında olur olmadık şeylere imza atılıyor ve dur diyen yok maalesef. yazık.
theokoles theokoles
evet bugün cuma hutbesinde bu konu diyanet tarafından irdelenmiş ve tüm müslümanlara cuma gününün önemi anlatılıp "black friday" gibi şeylerle bu kutlu günün değersizleştirilmeye çalışıldığı anlatıldı. haydi bazı kendini bilmezler yapıyor bu işi, saldırıyor sağa sola, sen diyanet olarak devlet olarak neden bunu dikte edersin anlamıyorum. bu kadar basit ve temeli olmayan iddialarla diyanet ne yapmak nereye varmak istemektedir.
filante divinita filante divinita
cuma hutbesine kurban gitmiş olan global bir alışveriş günü. adamlarin da işi zor, çalma diyecek diyemiyo, rüşvet yeme diyecek diyemiyo, taciz tecavuz etme diyecek diyemiyo, sübyancilik yapmayin diyecek diyemiyo, kuranla ayetle dalga gecmeyin diyecek diyemiyo, kul hakki yemeyin diyecek onu da diyemiyo. bugün hirsizlikla ilgili birşey anlatilsa yarin diyaneti kapatacak insanlar var hükümette. yok black friday sacmaliktir, yok tarhana çorbası soğukta içini ısıtır yarak kurek.
07 meme ucu olan var mı 07 meme ucu olan var mı
bir müslümanın black friday etkinliğinde harcama yapması gavurun ekmeğine yağ sürmekten başka bir şey değildir. cuma hutbesinde gündeme getirilmesi çok yerinde ve isabetli olmuştur. ben şahsen yapılan açıklamalara katılıyorum. sonra stokları erken tüketiyorsunuz lan. bize de bir şey kalmıyor.
4 /