bora bayraktar ın tarafsız değiliz açıklaması

tonguç tonguç
cnn türk müdürü bora bayraktar, ekrem başkanın yer aldığı tarafsız bölge yayını sonrası kendisine sorulan sorular üzerine tarafsız bir duruşlarının olmadığına dair açıklamalarda bulunmuş.

"istemeyen izlemesin, bu kadar basit biz kimseye cnn türk izlesin diye baskı yapmıyoruz… benim de patronum var tarafsız yayıncılık yok, herkesin bir duruşu var"

tamam o zaman bir zahmet programın ismini de "sahibinin sesi" olarak değiştirirlerse içerikle tutarlı bir hale getirmiş olurlar.


CNN Türk’ün müdürü: Tarafsız değiliz, istemeyen izlemesin
2
kindovav kindovav
gayet yerinde bir açıklamadır, insanların ne beklediğini anlamıyorum. a.hakan gibi bir sayfalık yazıda kırk takla mı atlmalı? adamın kim olduğu, kanalı, patronu, patronunun patronu belli, hiç kıvırmamış direkt net açıklamış durumu. istemeyen izlemesin derken de haklıdır, ne cnn de ahmet hakanın programına çıkacak imamoğlu, oturacak yolsuzlukları falan anlatacak, cnn de yayınlayacak, bu beklentiyle izleyenler mi vardı gerçekten? kimse memleketin haline bak, habercilik bitmiş, medya ölmüş, kimin eline geçmiş diye de ağlamasın. bugün cnn neyse halk tv de odur, atv neyse fox da o yolda ilerlemektedir. herkes taraf olmak zorunda bırakılmıştır. bizim duymak istediklerimizi söyleyenler iyi de diğerleri neden kötü? ben şahsen doğru söylediğini de bilsem hiç bir habercinin haber sunarken olaya yorum katmasını istemiyorum arkadaşım. bana haber neyse onu göster ben yorumlarım kendimce, fikir edinirim. senin ne düşündüğünü senin sosyal medya hesabından falan takip ederim istersem. f. portakalın imamoğlu güzellemelerini de dinlemek istemiyorum, a haberin saçmalıklarını da.
querido querido
güzel ve yakışır bir açıklama olmuş omurgasız herif. son kameraman çıkarma olayını da gelmişken açıklayayım, kameramanlardan biri tweet atmış, yayını erken kestik evet diye. bunun üzerine çıkarıldılar ama tepkiler üzerine çıkarılma durduruldu. ha sular durulunca ne olur bilemem.
dumrul dumrul
çok güzel bir açıklama olmuş. medya tarafsız olmak zorunda değil. tarafsız pozu kesmektense açık açık taraflarını ortaya koymaları daha iyi elbette. böylece herkes kimin ne olduğunu bilsin. kimse de aptal yerine konmasın.

bunları izleyip izlememek de sizin vereceğiniz karar. gerçekten de kimse size zorla ahmet hakan izletmiyor.
di mi ama di mi ama
hala şu kanallardan farklı bir beklentisi olan salaklara "salak" demeden salaklıklarını yüzlerine vurmuştur.

ekit: ''siktir'' demeden ''beğenmeyen siktir olsun izlemesin'' de demiş. ama bu sendromuna yandıklarım bunu da anlamaz. izleyip çıldırmaya devam ederler.