bora uzer

1 /
tebetha tebetha
albümü çıktıktan ve tanınmaya başladıktan sonra "kaannnnn,batuannnnnnnn!!" diye gezen bünyelerin yeni keşfi olacak olan,komik pozlar veren,süslü şahıs.
karyatid karyatid
yeni albümüyle hayatında hiç kangroove dinleyememiş bünyelere bile müziğini ulaştıracak olan , güzel sesli , hafif seksi adam.
starforsaken starforsaken
sonunda bunun da taklidini yaptılar dedirttiler bana, evet çıldırdım delirdim sen kalk jamiroquai'i de taklit et olmamış malesef demek istiyorum. tamam funk acid jazz boggie karşımı bir müziği icra etme demiyorum yap ama bari danslarınla giyinişin ve tavırlarınla da bunu takip etme kendin ol...

şu türk milleti bir türlü kendine özgü olmayı, orjinal olmayı beceremedi gitti... jamiroquai'dan bahsediyorduk gelmiş geçmiş kendi tarzını ve müziğini icra eden tek gerçek aşmış müzisyenden... herkes taklit edilsin ama bu kadar kaliteli bir insanı taklit ederek kendini rezil eden bir insan da keşke görmeseydim diyorum.

klip desen kaliteli oyuncuları oynatarak izletmeyi amaçlayan bir başarıya sahip ki jamiroquai kliplerini ciddi anlamda andırmaktadır.

evet tekrar rahatsız olduğumu dile getirmek istiyorum. bu kadar battın bi canned heat i de türkçeye coverlarsın sen... ama o kadar başarıyı yakalar dünyaca ünlü olur musun bilemem.
paramour paramour
sesinin ne kadar güzel olduğu akustik bir performansla daha iyi anlaşılabilecek şahıs..
ne kadar tatlı göründüğünde değinmek istemesem de(!!!), nasıl bir kendini kaybetmektir öyle..
(sondaki gülüş hakkında yorum yapmak istemiyorum. )
osan osan
bir zamanlar ismini jay lal olarak değiştirmesindeki etkenin kendisinin borat zannedilmesinden ileri geldiğini söylemiş başarılı sahne insanı.
uykutulumu uykutulumu
genç kızların yeni sevgilisi..

nasıl olmasın lan ? sorumsuz tavırlar , abartılı mimikler , kenan abinin yeah man ortamları , abuk sabuk kıyafetler , kafama takmam ama takarım tripleri.. ahahah

belki adam bundan daha fazlası , belki bu adam iyi müzisyen ama power türkte kenan doğuluyla o klibe rastgelen ortalama bi kız bunu düşünecek.. yüzü sadece azğından oluşan murat götkılıçtan sonraki yeri dolduracak bu adam..

yazık işte.. tuncel kurtiz'i de yeni meşhur oldu sanıyoruz..
1 /