boyu değil işlevi

harley davutoğlu harley davutoğlu
istanbul yeni havalimanı için önemli olan konu.
dünyanın en büyük havalimanı yapılmış ama işlevsiz. biraz havacılık dünyasını yakından takip edenlerin daha iyi bileceği, yolculuk yapanların da biraz olsa fikri olduğu durumlar var. en basitinden havalimanı içindeki ulaşım (havalimanına ulaşımı söylemiyorum bakın) gibi bir konu var. yarım saat taksi süresi olan uçak konusu vs vs var...

yani büyük olunca evet kaliteli bir sikiş oluyor (hala havalimanından bahsediyorum) ancak yolcu sikiliyor. çalışanların da çok farklı olmadığı ortada. hele bu sikilen yolcular bir de havalimanı çalışanlarına girişince sikişin de boyutu büyüyor (hala havalimanı evet).

ama seks sırasında sanırım büyük olması tercih edilebilir, bilemiyorum. büyük kalça fantezisi olanlar için haberler biraz kötü çünkü. (havalimanı yok, bitti o konu) tabi kalçanın da boyu değil işlevi önem arz edebilir bu taraftan bakınca hanımlar, bu sözüm de size. sadece büyük memeyle olmuyor yani (sözüm meclisten dışarı).
son görev cenaze hizmetleri son görev cenaze hizmetleri
hayatım boyunca kurmadığım cümle.

kelimeler ihtiyaçtan doğar. bu cümle de bir savunma cümlesi gibi, ihtiyaçtan doğmuştur. kendini savunmak durumunda kalmazsan bu cümleyi de kurmazsın, net.

nerede bunu diyen insan var, kaçın. boyunun kısa olmasını bildiği gibi bu da onda kompleks haline gelmiştir ve boyu gibi işlevi de kısa ve yetersiz olur.

şeye benziyor: kel insanların azgın olduklarından saçlarının döküldüğünü sanması gibi.