bücür cadı

1 /
amy amy
çocukları iyice aptal yerine koyduğunu, dahası izleyen yetişkinlerin zeka katsayılarının düşüklüğünü ortaya koyduğunu düşündüğüm dizi..
ninca ninca
okuldan yorgun argın döndüğüm anlarda imdadıma yetişen bir diziydi bücür cadı. şuursuzca televizyonu açardım ve uzaktan kumandanın üzerinde bilinçsizce gezdirdiğim işaret parmağım nedense gider bücür cadı'nın olduğu kanalın üstüne duruverirdi. isim vermek yersizdi..

her bir bölümü uzunluğu açısından çağrı filmini aratmazdı, gereksiz detaylarla süslüydü ve nedense ben üstümü değiştirmemiş, ağzım açık bir halde bir yandan da salyam akmaktayken, bülbül'ün "yaw abbaaos" deyişleri kalp masajı etkisi yapmasına rağmen, kalkamazdım televizyonun başından. sanıyorum ki her gün ortalama iki saatimi yemiştir bu bücür cadı.

kah güler kah hüzünlenirdik fakat asıl yunus bülbül kod adlı, tanımlanamayan cismin diziyi sürüklediği sahneler kışkırtıcıydı, bir oyunculuk resitali şeklindeydi.

(bkz: burnunu sikim bücür cadı)
(bkz: o burun oynamasın arkadaşım)
undeuxtrois undeuxtrois
öyle bi dizidir ki ne dense eksik kalır.star tv hala utanmadan arada bi yayınlar.
o derece kalitesizlik ve sinir bozuculuk akar ki böyle nefret ettiğiniz halde arada bi bakarsınız çünkü daha ne kadar kötü olablir diye düşünürsünüz. ama her zaman beklentilerin bile üstünde kötü çıkar.
hele o yunus bülbül esprileri.
oof of.
yiiit yiiit
bir zamanlar starda oynamış, küçük yavrucağın anırıyomuş gibi güldüğü ve aynı anda burnunu oynatarak kendi çapında iyilikler yaptığı, saçma karakter isimlerinin*** yer aldığı dizimsi
surrealkedi surrealkedi
çocukluğumu zehir etmiş,dünyanın en sinir bozucu dizilerinden biri.
zeliha mıydı zeliş miydi öyle aptal bi kız vardı,annesi de mercimekti galiba öyle gudik isimleri vardı. kızın saçları hep birer kangal sucuk halinde yanlardan toplanırdı,yolasım gelirdi saçını başını. bir de bu kız gülerdi falan "aığıhıhğııııııığııııhııııı" diye,valla bak diyorum aynen böyle gülüyo ağzını burnunu kırasım geliyodu.
nefret ediyordum ama yine de izliyordum çünkü o saatte ya seda sayan izleyecektim ya da onu. en sonunda sinir hastası oldum işte.
burnunu oynatıcam diye ağzını burnunu yamultuyordu kız bide. bak hatırladıkça sinirleniyorum.
allah sen koru yarabbim.
vive la vie vive la vie
bücür cadı bücür cadı,sevgi dolu bücür cadı;kötülerin düşmanıdır,iyilerle dost bücür cadı.dizimizde neler mi var?komedi,gırgır,kahkaha var.şeytanlar,melekler var diye sonsuza dek devam eden dizi müziği ile çocuk aklıma kazınmış,gereksiz dizi.kafayı böyle şeylerle doldurunca zamanında,şimdi almaz gerekenleri.o gereken yerlerde bücür cadı ve nicelerinin şarkılarını söyler oldum.ey gidi.
1 /