bugün instela için ne yaptınız

1 /
müsait bir yerde lütfen müsait bir yerde lütfen
düşündüm, yazar maaşları nerede hani dedim. ortaya bir şey yuvarlasalar içerikten bol ne var, baştan aşağı döşerim buraları ama edebiyat karın doyurmuyor en azından karnımı doyuran şeylere bakayım dedim.ayrıca sahiplerinin düşünmediği yeri ben niye düşünüyorum bu kadar diye düşündüm. mobil uygulama bile yok. teşvik primi yok sssfgjk
3
breakthrough breakthrough
bugün instela için bu başlığa yazdım bir kaç eski konuştuğum kişiye mesaj attım, bir kaç başlığa daha yazacağım, yaşasın instela! elimden gelen şimdilik bu kadar
fark ettim fark ettim
vicdan gibi başlık. kadıköy'ü değerlendirdim, arada taşladım. bir iki trol başlıkta takıldım. bir şarkı paylaştım ve konu ile ilgili dikkat çektim.

akşamına vakit kalırsa 30 ağustos ile ilgili bir şey yazacağım.

arz ederim!
genzo wakabayashi genzo wakabayashi
erik topladım. ama sana değil hasan dayıma. hasan dayıma desem ki dayı şunlardan bi koli de instela'ya göndersek diye, der ki ''ora nere gurbanım?'' ben de derim ki ''insanların birbirini sikmeye çalıştığı, memeye ve göte tapanların bulunduğu bir yer dayım ama içinde güzel usturuplu insanlar da var.'' sonra hasan dayım da der ki ''duyar kasma lan dürzü, böyle duyar kasınca karı kız sana yazar mı sanıyon? sümük surat seni hadi destek veriyom gel şu ağaca da çık bak yengen böğrülce kavurması yaptı çaya çağırıyor yukarı, hadi.'' oysa ki hasan dayım da sözlükçüymüş, eski kulağı kesiklerdenmiş, ona böyle desem ''hoşt lan it miyim ben dürzü'' der. hasan dayım biraz gergin gibi. sıcak ekmeği tuluma banınca rahatlar diye umuyorum. ve buraya bi girse belki ortalığı dağıtır.

yani olaylar olaylar olaylar...
loss loss
valla hacı kazma kürek elimizde çalışıyoruz iyi güzel de bizim avantalar ne oldu. vaat ettiğin torpaklarda hala başkaları hüküm sürüyor.
la bu instelayı kaldırma ve yaşatma derneğinde bir işler var ya hadi neyse.


1
1 /