burun estetiği

1 /
jellybean jellybean
artık herkesin yaptırabildiği,çirkinliklerini biraz da olsa kapatabilmek için uygulanan yöntem sonuçta herkes aynı sivri,kalkık buruna sahip olur ki bunun da estetik olduğu hemen anlaşılır..
meetmsme meetmsme
burun estetiği olacak kişiye bazı şeyler söylenilmez örneğin;burun neredeyse bir sene hissedilmez,dokunulmaya korkulur ayrıca uzun bir süre burun içindeki kurumuş kanlar,sümükler cımbız vasıtasıyla cıkarılır.
sorunsal sorunsal
aynı fabrikadan çıkmış gibi kocaman bir suratada ufacık bir suratada aynı burun yapılan ve inanılmaz iğrenç duran sanki yontulmuş gibi duran çok belli olan gerekli müdahaleler dışında yaptırılmaması gereken ameliyet
mynerva mynerva
burun estetiği diye bir şey yoktur. daha doğrusu estetik yaptırdım diyene ben hiç rastlamadım. kişinin burnunda et, kemik vesaire vardır o alınmıştır. doktorun eli değmişken burnun ucunu da hafif kaldırmıştır.
1 ocak 2006 1 ocak 2006
(bkz: rinoplasti)
ağustosun ortasında olduğum, sonrasında çok çile çektiğim fakat beni hayattaki en büyük kompleksimden kurtaran ameliyat. artık eskisi gibi her isteyene kalkık burun da yapmıyorlar, bilinçli bir doktorun eline düşmüşseniz. tavsiye ediyorum, ederim.
kugu golu canavari kugu golu canavari
burun estetiği ameliyatından sonra çabuk toparlanabilirsiniz. alçı çıktıktan 10 gün sonra işinize dönebilirsiniz. fakat dikkat edilmesi gereken birkaç önemli konu vardır.
burun estetiği sonunda burun civarı dokular hassaslaştığı için 3 ay direkt güneşe maruz kalınmamalıdır. lekeler oluşabilir. en az 40 faktör güneş kremi sürülmedem güneşe çıkılmamalıdır. yüzmek için 2 ay beklemek gereklidir. o 2 ay içerisinde gözlük kullanılmamalıdır.
ameliyattan 10 gün sonra şişken şekli belli olur, 6 ay içinde burnun şekli oturur. eğer fazlaca burnundan rahatsız olan biriyseniz, gözaltı şişkinliklerine katlanabilecekseniz, önerilir.
bellezza bellezza
tamamen ağrısız olan ameliyattır. ağrır diye korkup yapmayanlar varsa, bir dakika bile ağrı olmadığının garantisini veriyorum. ameliyattan sonraki gün düzenli olarak buz koyarsanız da şişlikler ve morarmalar pek olmuyor, olsa da bir kaç gün içinde kayboluyor. ameliyattan sonra sadece tek tarafa koymayın kafanızı, o taraftaki göz kanlanıyor (ben genel olarak sağ tarafıma yattığım için kanlanmıştı ve kanlanmanın geçmesi bir ay kadar sürdü). tamponların çıkarılması da ağrımıyor, sadece hafif bir yanma oluyor. rahatlatan bir yanma.
ameliyattan sonra susamanız ve beklemek zorunda olmanız zordur ama onu da atlatıyorsunuz bir şekilde. burnun ucu genelde ameliyattan sonra aylarca hafif şiş olur. sigara içenler bir hafta kadar beklemeli sanırım ama ben ameliyattan üç gün sonra içtim tekrar (siz de için anlamına gelmiyor!)
burnuyla memnun olmayan herkese önerilir.
hızır idi yunus idi hızır idi yunus idi
yaptırmayı düşündüğüm lakin izmirde güvenilir bir yer bulamadığım için vazgeçme aşamasına geldiğim ameliyattır. bi de zaten yüzüm geniş bi de şişerse vay halime.
yunanistanmillifutboltakımıforveti yunanistanmillifutboltakımıforveti
operasyon olanını yaşamadığım fakat kardeşim ve arkadaşımdan bildiğim kadarıyla birkaç günlüğüne de olsa sağlam bir küfür arşivine sahip olunması gerektiğini gördüğüm, kavram olaraksa en çok kısa saçlı güzel yüzlü hatunlarımızın ihtiyacı olduğunu düşündüğüm harekatü ve berekatü.
munasebetsizevrak munasebetsizevrak
haldır haldır araştırdığım, iyi anıları okudukça gaza gelip burnunu yaptırdı dümdüz oldu dava açtı haberlerini okuyunca pıstığım şey.olursam tüm deneyimimi gelecek nesillere ışık tutması için ayrıntılarıyla dökücem buraya.
(bkz: onur erol)
charlienin dorduncu melegi charlienin dorduncu melegi
kolay bir operasyon olsa gerek, zira nerdeyse her 5 kadından birinin burun estetiği var. yalnız belli oluyor, çok belli oluyor. bence şekil değiştirmekten ziyade orijinaline sadık kalınarak kusurlar kapatılmalı. benim gördüğüm en başarılı burun estetiği elena paparizou'nunki, adamlar o kemerli burnu hafif törpülemiş bir de sanırım burun deliklerini biraz kaldırmışlar, o burnu nefertiti burnu haline getirmişler, yüzüne de yakışmış kadının.

önce-(bkz:
)
sonra-(bkz:
)
ariel ariel
bir arkadaşımın yaptırdığı ve alışamadığım estetiktir. sanki almışsın bir burnu oraya koymuşsun gibi. belki kendisi hiç tanımayan insanlar garipsemeyecektir ama herhalde bunun da kalitelisi ve kalitesizi var.
1 /