çalışan kadın aldatır

2 /
breakthrough breakthrough
çok ilginç bir gerçek ama iş hayatında kurumsal firmalarda genel merkezlerinde çalışanların çoğu evli olsa da parmaklarında yüzük filan olmuyor, eski iş yerimde bazı kişilerin evli olduklarını öğrendiğimde gerçekten çok şaşırmıştım, çünkü karşı cins ile olan yakınlaşmaları olması gereken bir mesafeyi barındırmıyordu. elbette bu herkes için geçerli değil. ülkemizde eskiden insanların garip karşıladığı bu tarz olaylar çok büyük artış gösterdi. artık özümseniyor ve normal karşılanıyor bazı çevrelerce. bence kadınında erkeğinde aldatma potansiyeli geçmişinde yatıyor. tatminsiz, sabırsız kişilerin sadık kalmasını beklemek oldukça zor olur.
mevsimbaharı mevsimbaharı
insanla alakalı bir şey. isteyen istediğini her türlü yapar. sanki ev hanimlarından kocasını aldatan yok mu? eğer bir tane bile ev kadını kocasını aldatmışsa bu başlık kendini yalanlamış demektir.
nelson mandelina nelson mandelina
kampanya gibi başlık, ya da kamu spotu gibi bilemedim. gelin iki açıdan da başlığı ele alalım;

"çalışan kadınlar aldatıyor" evet siz de çalışıp eşinizi aldatmak için ne duruyorsunuz !! azgın bir teke bulamadınız mı ? iş çıkışı hemen eve mi gitmek zorundasınız ? eşiniz fena mı taktı ? gelin sizde aldatmak için bizden profesyonel yardım alın. şimdi bir arkadaşını yanında getirene romantik bir başlangıç ve aşık olacağınız erkek garantisi ile yasak aşk sözü hediye.

"çalışan kadın aldatır" (meşhur kamu spotu müziği)elimden geldiğince çabaladım ama kocamı aldatmaktan başka bir yol bulamadım.

arkadaşlarım part time çalış dedi, full time çalışınca bırakması daha zor olur dedi. ne yaptımsa başaramadım.

tat alma, koku alma duyusunu neredeyse kaybettim. hastanelerde bir ömür geçirdim. bu yüzden tazminatımı alıp işi bıraktım. 14 yıl içersinde kendimi anca toparlayabildim.

artık eşim eve gelirken daha güvenli gözlerle bakıyor. android telefon kullanmaya yeniden başladım. hatta sosyal medya hesaplarım bile var.

edit: müziği dinleyerek okursanız kamu su topu gibi oluyor.

bu arada en üzüldüğüm durum, bu yargıya nasıl vardınız ? bizim iş yerinde 3 tane hanım var. hepsi de gayet kişilikli insanlar. bence aldatmak cinsiyetle ilgili bişey değil. karakter ile ilgilidir.
caryzgirl caryzgirl
aslında bunu çalışan kadın ya da çalışmayan kadın olarak ayırmamıza gerek yok.niye cinsiyet ayrımı yapıyoruz ya da ? aldatacak olan her kimse bu erkek/kadın fark etmez. her ikisi de yapabilir.tabi yapmasa daha iyi ama bunu çalışan ya da çalışmayan kesim olarak da ayırmak çok hoş bir davranış olmadığını düşünüyorum.bu başlığı açan kimse bu açıdan da düşünmeli.
2 /