caotic

coldjoke coldjoke
sabah demeden, akşam demeden, yemek arası demeden yardıma koşan cankurtaran yazar. hala böyle karşılık beklemeden iyilik yapan insanların olduğunu bilmek insana gelecek adına ümit veriyor. ve bu güzel bulaşıcı iyilik yapma duygusu onun gibiler sayesinde yeni birilerine bulaşarak devamlı artıyor. anonimliğe de önem veriyor bu arada ama olsun herkesin kötü bir huyu vardır. şaka tabii :) hep var olsun ve sağolsun. yüklü tazminatlı davalar kazansın hep.
aklınıpeynirekmekleyiyenkarpuz aklınıpeynirekmekleyiyenkarpuz
ölüm ile acındırma olmaz, belki konuşacak kimsesi yok ya da anlayanı yok ve içini buraya döküyor..
referanssız bir yerlere gelebilen kaç insan var günümüzde. kendisi gelmiş, ister dile getirir ister getirmez.
birinin girilerinden rahatsızsanız engellersiniz olur biter.
insanlar buraya sosyal hesaplarında yeterince rahat paylaşım yapamadıkları,biraz daha özgür olmak istedikleri için geliyor. sözlük formatina aykırı olur ona bir şey diyemem ama isteyen istediğini yazar. sonuçta kişisel mevzulara ilgili paylaşımlar yapıyor . sanane, banane, bizene..

edit: oo arkadaş sinirlenmiş seri eksiliyor
ithinkthereforeiam ithinkthereforeiam
her halta yorum yapma hakkını kendinde bulan, ipe sapa gelmez, işsiz güçsüz daly.raklardan oluşan ota b.ka maydonoz ve salça olma timinin yeni hedefi olan yazar... muhtemelen kendisinin aylık gelirinin yarısını bir senede kazanamayanların kıskançlıktan stres atmak için başvurdukları bir linç girişimi...

aq fakirleri sizi... caotic 'e kurban olun siz...

edit değil de ekleme: seri eksilemiş fakir daly.rak... noldu lan, battı mı?!...
tarçınlıhavuç tarçınlıhavuç
oh mis gibi referanssız, dişiyle tırnağıyla bir şeyler başarmış. evet olması gereken bu, evet asıl torpille bir yerlere gelmek yanlış olan ama bu ülke gerçekleri maalesef böyle değil. tüm güçlüklere rağmen, birilerinin hunharca başkalarının üstüne bastığı ve bunda hiç sakınca görmediği bu dünyada istediği şeyleri gerçekleştirdiyse bu kadın, bize sadece helal olsun demek düşer. istediği yere de, istediği kadar yazıp haykırabilir.

bir şeyi de eleştirmeyin be kardeşim. bir kere de birinin başarısı size motivasyon/mutluluk olsun. yaz kız istediğin gibi. daha nice başarıların olsun.