çay house

aykır aykır
yayınlamış olduğu videoda ateist biriyle yaptığı röportajında açık bir haksız rekabet var olan youtube kanalıdır.
(bkz:
)
açıkçası karşısındaki çocuk aşırı bilgisiz bir ateistti. belki gerçek ateist bile olmayabilir.
serkan denilen çocuk ise aşırı bilgili okumuş biri.
onun dengi değil yani.
itusozlukten bir ateist bir kişi ya da ekip birleşse de şu çocuğun karşısına çıksa çok mutlu olurum.
serkan adlı şahıs da cesaret gösterip o videoyu yayınlar mı bilmiyorum ama ateist ekibi de çekse videoya biri koysa da biz de öğrensek sonucu.
nerememin nerememin
canım sıkıldığında izlediğim, izlerken çok eğlendiğim videoları çeken kulübümsü, derneğimsi oluşum.

izlediğim her videoda haklı olduğumu bir kez daha anlıyorum. siz izlemeyin ama saçma sapan safsatalar var.
kebuter kebuter
hiçbir bilimsel temele uymayan, kimi zaman kendileri ile çelişen sözler içeren, sürekli konuşan, karşısındakine söz hakkı tanımayan bir grup videolar çeken topluluktur. thug life videoları ise apayrı kötüdür. sanırım, modern dünyada islama bakış açısını değiştirmeye çalışıyorlar ancak din, ciddi bir mevzudur. salak salak videolar ile bu işin bokunu çıkarmanın manası yok ki. ben bile rahatsız oldum.
en kötüsü de ismini hatırlayamadığım arkadaşın, evrim teorisi hakkında konuşulmaya başlandığında karşı tarafı "ben biyoloji okudum" diye korkutmasıdır. bre adam! madem biyoloji okudun, madem twitter hesabına biyolojist diye yazıyorsun o zaman mesleğini yapsana! sözde çok iyi biliyorsun, işte atomlar, sistemler falan, hepsi boş hikaye.
seçilen isim ise tam bir türkçe katliamıdır. risale-i nur'a devam gençler!
dearm dearm
islam bilim ve felesefe konularında sorular soran cevaplar veren bursa'da bir ilim kültür şeysi. youtube'da 16 milyon izlenmeye ulaşmış ve şaşırtmıştır.
youtube.com/cayhouse
şebnemşibumi şebnemşibumi
sözler köşkü ankara ayağı. sevmiyorum. kur'andan bahsetmiyorlar. hep said nursi. gençlere yönelik olduğu için cıvık komiklikler şakalar şeyler. ilmi yönden bir müslümana katabileceği yok.
step2009 step2009
batının bütün teknolojisini kullan mikrofonundan sosyal medya hesaplarına laptopuna yazılımına kadar.. sonra gel bize "romantik müslüman" videolarını sat. ulan bir şey üretin dünyaya faydalı olun. çalışmakta bir ibadet. bilimle uğraşın, felsefeyle uğraşın. islam ise islamı bile her açıdan ele alın.