çaylaklık

8 /
atsızkarınca atsızkarınca
içinde olduğum durumdur.5 tane giri yazmamız gerekiyormuş.şimdi bu yazdığım da bir giri mi sayılıyor nasıl yürüyo yav işler burda.

henüz durumu tam olarak kavrayamamış olsam da birilerine sora sora yolumu bulabileceğimden eminim.
uçaksız pilot uçaksız pilot
ya tamam çaylaklık iyi hoş güzel de çaylak ünvanına sahip arkadaşlar yazarlardan kat be kat daha fazla küfür ediyor sözlük anında er gazinosuna dönüyor. tamam biz de küfürlü yazıyoruz ama biraz frenleyin my friends vara yoğa 'zig, sex, amk, sikerim' falan yazmayın kurban olam.
mutluluk perisi mutluluk perisi
çaylaklık; gayet güzel bir tabir aslında... hata yapma şansın var, ama hayat öyle mi ? hata yapsa da üstüne çullansak diye tetikte bekliyor. öyle vicdansız ki asla affetmiyor. nefes alıyorsan yaşarken öleceksin diyor. çaylak olmak bir ayrıcalık bence... şu andan bir daha olmayacak ve geriye dönülmeyecek... görünmez bir pelerin ve tüm kalp kırıklıklarının gizli defteri.
berk1905 berk1905
cidden bu sözlükte çaylaklık olayı geldi mi yav. hala inanamıyorum.
ilk yazdığım zamanlarda hep silinirdi sonra çaylak yapardı modlar beni.
o kadar geç anladım amk tanım mevzusunu. oysa ne kadar basit. çaylaklığa düşen anlamayan varsa kuralları vs okursa hızlı şekilde kavrar. (böyle diyince çok önemli sanki amına koyim diye belirdi kafamda.)

neyse buranın çaylaklığından bir sikim olmaz.
ben ekşide 5 yıl beklemiş biriyim. 1 kez kabul etmedi şerefsizin biri.
önceki çaylak olma mevzularında modlar haklı fakat ekşideki tüm yazılarım tanım üzerine kuruluydu. beni bir 2.5 yıl daha bekletmeleri büyük ibneliktir.

ama gerekli mi? değil amına koyim. okumak daha eğlenceli yazmaktan. sadece ben burayı anı niyetine kullanıyorum rahatlama niyetine. ama 1 yazıyorsam 30 okuyorum. işin eğlencesi okumak.

edit: ekşide çok sağlam başlıklar var bilgi içeren. oraları okuyorum burayı değil.
ama itü benim vazgeçilmezimdir. okumasam da.
fişkuyruk kalem fişkuyruk kalem
hesap yeni diye içinde bulunduğum statü diyebiliriz. 5 giri sınırı var diyor instelacım. sınırı geçmeden hayalet kespırmışım. yazacaz kendi kendimize napalım.
portakalreçeli portakalreçeli
benim de söyleyeceklerim var. o yüzden buradayım. çaylaklık ilk adımmış. eh, bence de makul bir başlangıç. şimdi buranın bir sürü kuralları da vardır. bu arada bunları öğrenirim, fena mı gözüm...
tanjut zeytindalı tanjut zeytindalı
beklee, beklee, beklee... hep tekrar tekrar üye oluyorum sözlüklere, sonra bunla mı uğraşıcam deyip ayrılıyorum. tabi adamlar da haklı. her önüne geleni alırlarsa sözlük çöplüğe döner. tamam arada bir abazalık da yapabilirsiniz ama tüm başlıklar bunun etrafında döndüğü zaman bayağı bayağı bayıyor.
8 /