ccc

1 /
easy company easy company
cellules communistes combattantes (savaşan komünist hücreler). belçika'lı marxist-lenininst terör örgütü. amaçları savaşa ve her türlü silahlanmaya karşı mücadele etmekmiş. ne güzel.
ubiquitous ubiquitous
covalently closed circular olarak açılır ve nativ haldeki plazmid dna konformasyonunu betimlemede kullanılır. iyicene karışmış bir yün yumağı gibi olan bu kompak dalga elektroforezde öteki konformasyonları sollar. bir hocamız ccc plazmid dna'nın hızına güncel hayattan bir örnek vermek isterken "bir araba kazası anında arka koltukta oturan bir bebeği düşünün, aralardan geçerek camdan ilk önce o fırlar" diyerek bizim apışıp kalmamamıza sebep olmuştu.
secretisfreedom secretisfreedom
christine cotton club.
christine şenol adlı alman vatandaşı bir tekstil kraliçesi. türkiye de yaşıyor uzun yıllardır. salsa yı çok seviyor. hayat doludur. biraz da despottur.
curic curic
ülkücülerin çoğunlukla ortadaki c yi büyük harfle yazıp, internet aleminde gazlardan gazlara atladığı üç hilal simgesi.
maredux maredux
klavyede üç hilali temsil eder. uzun bir süre osmanlı'nın flaması olmuştur, günümüzde de milliyetçi hareket partisi'nin logosudur.

modaya uyum sağlayan tanım : -beyaz çoraplı çakma polat alemdar'ların fps oynarken kullandığı zırt.

-zırt değil işte canım. üç hilal üç yüzyıl boyunca üç kıtaya hükmetti. şimdi seninle dalga geçen avrupa'nın yüzyıllar boyunca götünü tutuşturdu. tarihinle gurur duyacağına dalga geç sen. sahip çıkacağına itin götüne sok sen.

ne demiş ulu önder ? "tarihini bilmeyen milletler, başka milletlerin şikarıdır, avıdır."

'ccc saat 2:02 oldu ccc'

'ccc her lafın başına ve sonuna -ccc- koyarak komik olduğumu düşünüyorum ccc'

gerçekten bazıları acınacak halde ama farkında bile değil. üç hilal senin geçmişindir, benliğindir. üç hilal senin göğsünü kabartması gerekendir. bunu da siyasi simge haline getiren mhp değil sensindir. tarihinle her internet ortamında dalga geçen ve geçtiren sensindir, milliyetçi hareket partisi değil. ben bir ülkücü olarak bunu söylüyorum ki, keşke sahip çıksanız, keşke deseniz ki "bu bir siyasi görüşün simgesi değildir, olamaz. bu türk milletinin köküdür, gururudur.".

yok arkadaş, olmuyor. 'farklıyız, düşünüyoruz' sanıyorsunuz ; fena halde yanılıyorsunuz.
1 /